Наукова співпраця з ТНЕУ

25 жовтня 2019 студенти Подільського спеціального коледжу спеціальностей “Економіки” та “Обліку і оподаткування” відвідали Тернопільський національний економічний університет, поспілкувались із викладачами кафедри “Банківського бізнесу” ТНЕУ та студентами закладу, взяли участь у діловій грі, що передбачала завдання з фінансової та банківської справи. Після закінчення ділової гри студенти коледжу ознайомились із закладом та колекцією грошових одиниць кафедри, а також залу, яка обладнаний по типу Приватбанку. Така ініціатива стала можливою завдяки укладенню договору співпраці коледжу із ТНЕУ, а також угоди про співпрацю кафедри “Банківського бізнесу” ТНЕУ і кафедри “Фінансів, економіки і економічної кібернетики” Подільського спеціального коледжу.

Після ділової гри, екскурсії та спілкування зі студентами ТНЕУ студенти Подільського спеціального коледжу відвідали одне з відділень Приватбанку та поспілкувались із успішною випускницею університету, яка після закінчення закладу розпочала свою роботу у відділенні банку. Студенти коледжу ознайомились із специфікою діяльності відділення та особливостями здійснення різноманітних операцій, а на завершення – отримали сертифікати про участь у заході.