ОРГАНІЗАЦІЙНО-ВИХОВНИЙ ТА НАВЧАЛЬНИЙ ВІДДІЛ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Студентка першого курсу академічної групи С-12
Спеціальності Соціальна робота.

Голова Організаційно-виховного та навчального відділу Студенської ради

Ми влаштовуємо цікаві акції, круті флешмоби, відзначаємо важливі дати, разом із нашими студентами круто проводимо час. Також обмірковуєм різні організаційні питання. Влаштовуєм цікаві та захоплюючі свята, конкурси. Взагалі це дуже цікава справа, я рада що цим займаюсь.

Грушковик Юрій Ігорович
Студент першого курсу академічної групи Е-11б
Спеціальності Економічна кібернетика

Заступник Голови Організаційно-виховного та навчального відділу Студенської ради

Наш відділ у студентській раді відіграє ключову роль у забезпеченні ефективної роботи в усій організації та вдосконаленні студентського життя. Ми відповідаєм за планування, координацію та виконання різноманітних свят і заходів, спрямованих на покращення студентського середовища та задоволення потреб студентської громади. Відділ працює разом із іншими комітетами та командами, щоб забезпечити гармонійну роботу та виконання завдань.

Організаційно-виховний відділ є необхідною ланкою в системі студентського самоврядування, яка сприяє активній участі студентів у житті університету та формуванню їхнього позитивного досвіду навчання.