ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Голова Студентської ради Інституту
Зарванський Олександр Миколайович
Студент четвертого курсу академічної групи Ф-41 б

Спеціальності Фінанси та банківська справа.

Другий рік займаючи посаду Голови Студентської ради, можу сказати, що це досить круто та дуже відповідально. Спілкування з різними студентами, про різні події,обробляти багато інформації та розбиратися в деяких ситуаціях – це все дуже важко, але не буває нічого неможливого, тому з гордістю можу сказати, що радий займати цю посаду та працювати за для покращення свого Інституту.

Окрім навчання та багато справ в Інституті, стараюсь допомагати волонтерам й інколи робити щось самому, за для якоїсь волонтерської діяльності. Найголовніше – спорт, майже кожного дня займаюсь різними видами спорту, чим зміцнюю своє здоров’я та життя.

Голова Студенської ради Коледжу
Юрчик Ірина Миколаївна

Студентка другого курсу академічної групи О-21
Спеціальності Облік і оподаткування

Конролюю самоврядування, направляю на удосконалення навчально-виховного процесу, спрямованого на якісне навчання, виховання духовності і культури студентів, зростання у студентської молоді соціальної активності та відповідальності за доручену справу.

Минулого року я була лише членом Студенської ради, а за рік дійшла до посади заступника. Я дуже раділа, що в мені побачили потенціал та позицію активістки:) Люблю бути активною в діяльності навчального закладу і постійно задіяна в заходах та цікавих тренінгах, конференціях.

Студентка другого курсу академічної групи О-21
Клівіцька Вікторія Олександрівна
Спеціальності Облік і оподаткування
Заступник Голови Студенської ради Коледжу

Відмінниця, староста своєї групи, приймала участь в багатьох заходах (процесах) щодо забезпечення якості вищої освіти та змаганнях з різних видів спорту. Вношу пропозиції щодо розвитку матеріальної бази фахового коледжу в тому числі з питань, що стосуються побуту та відпочинку студентів.

Наша жіноча команда виборола 2 місце на обласних змаганнях з волейболу.
Також граю в шахи і люблю музику, граю на гітарі, залучаю студентів займатись спортом і підвищувати свій рівень знань. Являюсь членом профспілки коледжу.
Є співавтором та одним із розробників сайту для Студенської ради.

Студентка першого курсу академічної групи Е-11
Атаманюк Анна Анатоліївна
Спеціальності Економіка
Секретарь Студентської Ради Інституту

 

Translate