Завідувач гуртожитком

Герук Оксана Іванівна

Посада: завідувач гуртожитком
Дата народження: 31.01.1971 р.
Email: oksanageruk@ukr.net
Освіта: середня спеціальна

У 1990р. закінчила Кам’янець-Подільське медичне училище та здобула кваліфікацію фельдшера.
У 1998 році підтвердила вищу категорію зі спеціалізації фельдшер.
У 2016 році була переведена з посади завідувача медпунктом Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу на посаду завідувача гуртожитком цього ж коледжу.


 Гуртожиток Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти “Кам’янець-Подільський державний інститут” – це сучасна комфортабельна чотирьохповерхова споруда. Головний корпус гуртожитку збудовано у 2001 році  – це  сучасна будівля,  блочного типу на 200 місць. 

 На кожному поверсі гуртожитку знаходиться блок обслуговування, що включає в себе кімнати для занять, відпочинку, кухні та побутові приміщення: пральня, кімната для чистки, сушіння та прасування одягу. В кімнатах гуртожитку проживає  по 2-3 студенти.

   Кімнати студентів обладнані сучасними меблями, є затишними та зручними.  Під час поселення в гуртожиток враховуються захворювання, індивідуальні особливості молодих людей. Біля гуртожитку облаштовано комфортну зону відпочинку, в якій висаджено різні види квітів та красується яблуневий сад.

   В гуртожитку розміщено читальний зал,  три навчальні аудиторії. Всі здобувачі вищої освіти за бажанням на період навчання забезпечуються гуртожитком (100%).

Вартість проживання в гуртожитку для осіб зазначається у Договорі на проживання відповідно до розрахунку, що включає вартість його утримання та вартість обов’язкових побутових послуг, що надаються мешканцям, які проживають у гуртожитку.
Розмір оплати за проживання в гуртожитках розраховується з урахуванням витрат на оплату праці та нарахувань, оплату комунальних послуг, вивезення побутових відходів, дезінсекції, безпосередніх витрат на утримання гуртожитку, а саме: придбання предметів і матеріалів, витрат на утримання та поточний ремонт основних засобів, капітальних витрат тощо.
Розмір вартості послуг за проживання в гуртожитках затверджується наказом ректора на підставі калькуляції вартості.
Оплата за житло та надані послуги призначається за період, визначений Договором на проживання. Оплата здійснюється мешканцем за фактично зайняте ним ліжко-місце.
Студенти сплачують за проживання вартість проживання у гуртожитку відповідно до кількості ліжко-місць, які вони займають.
 Якщо особа займає більше, ніж одне місце, то вона сплачує вартість проживання за додатково займані місця.
У разі несплати за проживання упродовж більше 2 місяців дирекція  може ініціювати розірвання Договору на проживання достроково.

   У гуртожитку обладнано філію бібліотеки із врахуванням особливих фізичних та освітніх потреб студентів. Читальний зал гуртожитку оснащений комп’ютерами, доступом до мережі Internet.
Крім того, студентам Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти “Кам’янець-Подільський державний інститут” створюються сприятливі умови для пересування та гармонійного навчання молодих людей зі спеціальними освітніми потребами. Так, восени  2008 року  здано в експлуатацію  перехідну галерею  між навчальним корпусом  та гуртожитком (70 м. довжиною),  що забезпечило  комфортний доступ  студентів з гуртожитку  в навчальний корпус.

  Перехідна галерея між навчальним корпусом та гуртожитком  забезпечує комфортний,  особливо в осінньо-зимовий період,  доступ в інститут та фаховий коледж студентів з інвалідністю.

    У перехідній галереї обладнано картинну  галерею, яка налічує біля 70 репродукцій відомих митців.
    У 2016 році на базі корпусу було створено філію гуртожитку для студентів із особливими освітніми потребами, а саме студентів які пересуваються на візках та забезпечено цілодобовий медичний супровід.
У 2020 році переоблаштовано перший поверх гуртожитку для проживання студентів, які пересуваються на візках. Побудовано пандус для зручного заїзду в гуртожиток, встановлено металопластикові двері відповідних розмірів, побутові кімнати та кімнати гігієни облаштували поручнями.
В навчальному корпусі облаштовано філію гуртожитку для проживання студентів, які пересуваються на візках і навчаються на заочній формі навчання та за індивідуальним графіком.


Translate