Подільська Ліра студентівПОДІЛЬСЬКА ЛІРА -2019

    26 вересня, в Подільському спеціальному коледжі відбувся фестиваль-конкурс творчо обдарованої молоді коледжу “Подільська Ліра – 2019”, який започатковано для обдарованої молоді, популяризації їх досягнень в різних сферах діяльності. Засновником та організатором Фестивалю є дирекція закладу, Студентська рада  та представники з числа студентів Первинної профспілкової організації профспілки працівників соціальної сфери України, працівників навчального закладу.

    Ініціатором фестивалю-конкурсу “Подільська Ліра – 2019” є директор коледжу  – Мар’ян Миколайович Тріпак, заслужений працівник освіти України, к.е.н., доцент, який привітав усіх студентів із посвятою, якій, власне, приурочений фестиваль-конкурс “Подільська Ліра – 2019” та побажав переможного духу й успіхів усім учасникам фестивалю. Мар’ян Миколайович ініціював запровадження традиції вручення призу від директора – грошової винагороди переможцям “Подільської Ліри”. Приз від директора за І місце складає 3000 грн., за ІІ місце – 500 грн., за ІІІ місце – 400 грн., а також перехідні кубки переможців.

Директор

    На фестиваль творчо обдарованої молоді “Подільська Ліра – 2019” до Подільського спеціального коледжу  завітали гості, ініціатори та організатори молодіжних заходів у місті, а також міжнародних та всеукраїнських заходів для ініціативного та творчо обдарованого студентства міста: Яна Сергіївна Мельничук, керуюча справами Камʼянець-Подільської міської ради; Альона Леонідівна Кузема, директор департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради; Тетяна Іванівна Сметанюк – голова громадської організації «Творче об’єднання письменників та художників «Кам’яний острів»; Тетяна Анатоліївна Фтемова, фіналістка музичного талант-шоу «Народна зірка», учасниця телевізійного співочого талант-шоу «Голос країни»; Людмила Олександрівна Суханова, керівник зразкового драматичного гуртка «Мельпомена» Центру дитячої та юнацької творчості; Маргарита Василівна Гринчак, художній керівник сучасної студії танцю «LIBERTY» та ін.

     Після представлення журі та слів привітань відбулась посвята в студенти у новому форматі: слова клятви промовлялись під звуки ніжної скрипки та з застосуванням жестової мови.

     На початку фестивалю-конкурсу усім присутнім чарівну пісню подарувала Тетяна Анатоліївна Фтемова, фіналістка музичного талант-шоу «Народна зірка», учасниця телевізійного співочого талант-шоу «Голос країни».

     Театралізований концерт кожного творчого колективу на фестивалі-конкурсі “Подільська Ліра – 2019” включає виступи учасників в номінаціях: «Вокал», «Хореографія», «Музичне виконавство», «Художнє слово», «Естрадно-циркове мистецтво», «Театралізоване дійство», «Гумор КВК», «Відеомонтаж» та інші види мистецтва.

     До Вашої уваги яскраві моменти виступу творчого колективу спеціальності «Облік та оподаткування» із темою виступу «Майбутнє належить тим, хто вірить у красу своєї мрії».

       Яскраві моменти виступу творчого колективу спеціальності “Соціальна робота” із темою виступу «Мелодія щастя – то дотик до душі».

     Яскраві моменти виступу творчого колективу спеціальності «Економіка» із темою виступу «Смiливим всмiхається доля».

     Неймовірно-сучасний танець подарувала усім присутнім Гончарук Каріна, переможниця міжнародних та всеукраїнських чемпіонатів, учасниця телепроекту «Україна має талант», володарка кубку Влада Ями.

     Ось і довгожданна мить – визначення спеціальності-переможця…Варто візначити, що всі учасники гідно представляли свої таланти на фестивалі-конкурсі. Винагороди за призові місця вручала Яна Сергіївна Мельничук, керуюча справами Кам’янець-Подільської міської ради, а також Ірина Леонтіївна Гуменюк, заступник директора з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності, к.е.н., які привітали усіх учасників фестивалю-конкурсу й нагородили спеціальності: І місце – спеціальність “Економіка”, ІІ місце – “Облік і оподаткування”, ІІІ місце – “Соціальна робота” та “Психологія”. Вітаємо усіх учасників фестивалю-конкурсу.

    Дякуємо ініціативним студентам коледжу, які були надзвичайно активними та брали участь у організації й проведенні фестивалю-конкурсу творчо обдарованої молоді “Подільська Ліра – 2019”. Дякуємо за креатив та емоції, якими ви ділились з усіма присутніми. Ви – найкращі!

ПОДІЛЬСЬКА ЛІРА -2020

05 червня 2020 року в режимі онлайну відбувся ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ТВОРЧО ОБДАРОВАНОЇ МОЛОДІ «ПОДІЛЬСЬКА ЛІРА – 2020». Таланти Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу майстерно змагались за кубок “Подільської Ліри – 2020”.

Цьогоріч фестиваль-конкурс було приурочено до Дня народження Коледжу! Здавалося, що в умовах карантину це неможливо. Однак наші студенти нам довели, що в форматі on-line, з дотриманням карантинних вимог та з використанням платформи ZOOM, НЕМАЄ НІЧОГО НЕМОЖЛИВОГО! Емоції і посмішки, сльози щастя, неймовірний креатив, яскраві відеоролики і сучасні виступи та, навіть, творчі БАТЛИ!!! – все це про “Подільську Ліру 2020”! З впевненістю можна сказати – МИ КРУТІ!!! І студенти коледжу довели, що ми готові до сучасних викликів і нових форматів! Завдяки вам, студенти, ми переконуємось, що Подільський коледж є сучасним потужним навчальним закладом вищої освіти. Тож вітаємо призерів “Подільської Ліри 2020”: І місце отримали: Творчий колектив спеціальності “Економіка” і Творчий колектив спеціальності “Психологія”; ІІ місце – Творчий колектив спеціальності “Соціальна робота”; ІІІ місце – Творчий колектив спеціальності “Облік і оподаткування”. А ще організатори фестивалю-конкурсу підготували багато крутих нагород та сюрпризів для студентів коледжу, журі та усіх присутніх на заході!

Висловлюємо найщиріші слова подяки членам журі фестивалю-конкурсу творчо обдарованої молоді “Подільська Ліра – 2020”: Людмилі Степанівні Ванюзі, професору кафедри театрального мистецтва ТНПУ ім. В.Гнатюка, кандидату мистецтвознавства, доценту, заслуженому діячу мистецтв України; Івану Григоровичу Головатюку, артисту-ляльководу Тернопільського обласного академічного театру актора і ляльки; Елеонорі Богдані Атаманчук, студентці факультету мистецтв ТНПУ ім. В.Гнатюка та ТНЕУ, солістці Народного театру пісні “Для тебе”. Бажаємо вам наснаги, здійснення мрій, неймовірних успіхів та творчих перемог! Дякуємо членам журі за справедливість і виваженість у прийнятті рішень та суддівстві, сподіваємось на подальшу співпрацю! Щирі вітання натхненному ініціатору створення в Подільському коледжі ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ ТВОРЧО ОБДАРОВАНОЇ МОЛОДІ «ПОДІЛЬСЬКА ЛІРА – 2020» Мар’яну Миколайовичу Тріпаку, директору коледжу, к.е.н., доценту, заслуженому працівнику освіти України за чудову інноваційну ідею, яка сприяє розвитку молоді та згуртовує студентство навколо ідеї творчого зростання ініціативної молоді міста! Бажаємо успіхів у реалізації Ваших неймовірних проєктів і ідей, міцного здоров’я та натхнення! Щиро дякуємо за ефективну організацію Ірині Леонтіївні Гуменюк, к.е.н., заступнику директора з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності, а також організаційному комітету і бажаємо подальших успіхів та успішної реалізації Ваших неймовірних проєктів.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до організації та підготовки творчих номерів команд спеціальностей для участі у ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ ТВОРЧО ОБДАРОВАНОЇ МОЛОДІ «ПОДІЛЬСЬКА ЛІРА – 2020». Щиро вітаємо усіх студентів, які брали участь у підготовці та у виступах на заході. Ви – талановиті, креативні, щирі, сміливі та обдаровані! Ми пишаємося вами! Бажаємо вам успіхів у всіх ваших починаннях, віри в себе і здійснення мрій! Вітаємо!

ПОДІЛЬСЬКА ЛІРА-2021

Цьогоріч «Подільську Ліру-2021» присвячено славетному ювілею Подільському Коледжу, його 50-річчю.
Вперше у фестивалі-конкурсі взяли участь здобувачі освіти з інших навчальних закладів та міст. Так, окрім творчого колективу Подільського коледжу («Там, де ми є»), у фестивалі-конкурсі взяли участь наступні творчі колективи: творчий колектив Фахового коледжу економіки, права та інформаційних технологій Кам’янець-Подільського податкового інституту; творчий колектив Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій Західноукраїнського національного університету»; творчий колектив Житомирського ліцею «Сузір’я»; творчий колектив збірної випускників Кам’янець-Подільського планово-економічного технікуму-інтернату і Подільського коледжу.
Усі виступи були унікальні, натхненно-чуттєві та ніжні і, одночасно, сучасні та драйвові, ретроспективно-сентиментальні та молодіжно-сучасні.
Вітаємо усіх учасників, адже ви вже переможці славетного фестивалю-конкурсу, який об’єднує молодь та допомагає студенству розвивати власний творчий потенціал, створювати неймовірні образи, творчі номери, жартувати та насолоджуватись справжнім студентським життям попри усі обставини та ситуації. Тож дякуємо усім, хто долучився до участі, організації та перформансу.
Дякуємо натхненним ініціаторам, організаторам за масштабний, неймовірний, яскравий та унікальний захід, бажаємо наснаги та подальших вагомих здобутків, адже! Подільська Ліра! лише набирає обертів!!! Висловлюємо щирі слова подяки неповторним й справедливими членам журі за неймовірні враження, увагу, турботу, підтримку молоді України. Це було круто!
Щиро дякуємо неймовірному, творчому та почесному журі фестивалю-конкурсу “Подільська Ліра – 2021”: голові журі – Людмилі Степанівні Ванюзі, професору кафедри театрального мистецтва Тернопільського Національного Педагогічного Університету імені Володимира Гнатюка, кандидату мистецтвознавства, доценту, заслуженому діячу мистецтв України; членам журі – Тріпаку Мар’яну Миколайовичу, кандидату економічних наук, доценту, заслуженому працівнику освіти України, директору закладу; Лілії Сергіївні Шкирі, заступнику директора департаменту гуманітарної політики, завідувачу відділу молоді та спорту департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради; Надії Сузанській, головному спеціалісту відділу виконавчого апарату Кам’янець-Подільської районної ради.
Ми раді, що ви долучаєтесь до молодіжних заходів, й разом із молоддю ми здійснюємо кроки до кращого й успішного майбутнього. Разом із вами та молоддю України ми створюємо неповторні заходи, що сприяють розвитку та підтримці свідомих, обдарованих, ініціативних молодих людей нашої країни.
Бажаємо нашим членам журі наснаги, особливих перемог та здобутків, й сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

“Подільська ліра 2024 р.” “Приречені на Перемогу”

25 квітня 2024 року у Навчально – реабілітаційному закладі вищої освіти “Кам’янець-Подільський Державний Інститут” (ректор Marian Tripak) відбувся молодіжний фестиваль-конкурс для творчо обдарованої молоді «Подільська Ліра-2024» на тему: «Приречені на перемогу», засновником та ініціатором якого є Заслужений працівник освіти України, Академік НАН вищої освіти України, кандидат економічних наук, доцент, ректор НРЗВО КПДІ – Мар’ян Тріпак. Даний фестиваль створений з метою популяризації творчої діяльності колективів аматорського мистецтва у навчальних закладах; формування в учасників аматорського мистецтва високої культури, змістовного проведення дозвілля; підвищення рівня виховної роботи, формування художньо-естетичних смаків, виховання національної самосвідомості, сприяння розвитку творчої особистості та індивідуальності; зміцнення творчих контактів студентської молоді, підвищення уваги місцевих органів виконавчої влади до проблем культури та мистецтва.
Цього дня на фестивалі об’єднались в одне ціле молодь з різних закладів освіти, відповідальні, щирі і вірні серцем Україні, творчі, добрі та неймовірно талановиті, молодь, яка переконана, що саме у єдності українців – сила нашої перемоги. Відкриття фестивалю розпочалось з виступу міського голови Кам’янця-Подільського Михайло Посітко та Голови Кам’янець-Подільської районної ради Михайло Сімашкевич, які об’єднались у підтримці ініціативи волонтерства, яких об’єднує спільний проект – Відкриття Молодіжного центру. Михайлом Євстафійовичем було нагороджено ректора Мар’яна Тріпака медаллю «За волонтерську діяльність».
У складі журі фестивалю – справжні професіонали та неймовірно талановиті представники, а саме:
Заступник Кам’янець-Подільського міського голови – Дмитро Назаренко; радниця голови Кам’янець-Подільської районної ради – Яна Мельничук; Заступник директора Центру Культури і Мистецтв “Розмай» – Роман Кукурудза; Заступник директора з навчально-виховної роботи Кам’янець-Подільського Центру дитячої та юнацької творчості – Валентина Солярик; Керівник зразкового ансамблю народного танцю «Горличка» – Галина Бурейко.
У різножанровій боротьбі поєдналсь студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Навчально – реабілітаційного закладу вищої освіти «Кам’янець – Подільський державний інститут», Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв, Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Хмельницької області, Кам’янець-Подільського коледж у будівництва, архітектури та дизайну, Відокремленого структурного підрозділу Кам’янець-Подільський фаховий коледж Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти “Кам’янець-Подільський державний інститут».
Також у НРЗВО КПДІ завітав танцювальний колектив Аджанта з хореографічною композицією «Доля»
Виступи учасників зачаровували глядачів, дивували, піднімали настрій, викликали різні почуття та співпереживання.

Translate