Безбар’єрність в освітньому просторі


У НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНОМУ ЗАКЛАДІ ВИЩОЇ ОСВІТИ "КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ІНСТИТУТ" створено комфортні умови для якісного навчання студентів з інвалідністю та інших маломобільних груп населення (МГН)


ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ТЕХНІЧНОГО ОБСТЕЖЕННЯ БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ ОБ’ЄКТА


     З метою полегшеного доступу студентів з інвалідністю до приміщень навчального корпусу та гуртожитку встановлено 6 пандусів: з центрального входу, внутрішнього двору та перехідної галереї.

   Для забезпечення безперешкодного доступу маломобільних студентів до навчальних аудиторій другого поверху навчального корпусу, встановлено спеціалізований підйомник, призначений для переміщення студентів на візках з першого поверху на другий.

    Обладнано спеціалізовані  навчальні  аудиторії  та  спеціалізовані комп’ютерні лабораторії для академічних груп.

    Провідні технології навчання у коледжі – здоров’язберігаючі та валеологічні, що забезпечують результативність занять та якісну професійну підготовку.     За результатами обстеження студенти з інвалідністю поділяються на підгрупи за нозологіями захворювань. Завдання кожної такої підгрупи – наскрізна та безперервна фізична реабілітація студентів, відновлення їх фізичного здоров’я, втрачених функцій шляхом підбору комплексів індивідуальних вправ.

     Проведена спеціальна реконструкція окремої секції гуртожитку для проживання студентів з числа МГН.

     Студенти отримують  не лише високі знання і професійні навички, а й впевненість  у власних силах, вміння адаптуватися та пристосуватися до реалій, інтегрувати в суспільство.  Наші випускники – це потужний кадровий ресурс! Вихованці коледжу  готові до складнощів дорослого життя  та завдяки власній волі досягають професійних та життєвих успіхів. Translate