Фізкультурно-спортивна та реабілітаційна база

Фізкультурно-спортивна та реабілітаційна база Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти “Кам’янець-Подільський державний інститут” розміщена  на площах навчального корпусу та гуртожитку та включаючи спортивний майданчик, займає  – 773,06 кв. м.

Фізкультурно-спортивна та реабілітаційна база має у своїй структурі:

1) фізкультурно-спортивний та реабілітаційний комплекс, що включає:

– спортивну залу для ігрових видів спорту – 152 кв.м.;

– спортивну залу лікувальної фізичної культури та реабілітації – 81,16 кв.м.;

–  спортивний майданчик – 392 кв. м.- басейн – 147,9 кв. м.;

2) медичний пункт –143 кв. м.:

–  кабінет прийому студентів;

–  фізіотерапевтичний та масажний кабінети;

–  2 диспансери.

3) харчоблок:

–  їдальня на 250 посадкових місць – 155 кв. м.;

–  власне харчоблок;

–  підсобні кімнати для зберігання продуктів.

4) інфраструктуру безперешкодного доступу маломобільних студентів:–  житлові кімнати (10 кімнат ) – 120,5 кв. м.;

–  спеціалізовані навчальні аудиторії  (3 аудиторії) – 152,4 кв. м.

5) табір відпочинку  «Надія».

Табір відпочинку «Надія» розміщений у с. Суржа Кам’янець-Подільського району  (державний акт на  право постійного користування  землею, серія ІІ-ХМ № 002766; землю надано у постійне користування для оздоровчого призначення /дитячий табір відпочинку).

Навчально-реабілітаційний заклад вищої освіти “Кам’янець-Подільський державний інститут” має найкращі умови для реабілітації студентів. Так, упродовж всього терміну навчання інститут та фаховий коледж здійснюють комплексну реабілітацію студентів з інвалідністю, а саме – фізичну, медичну,  професійну, соціальну, трудову, психолого-педагогічну, побутову та ін. Завдяки майстерно підібраному комплексу для реабілітації покращуються фізичні можливості, поліпшується стан здоров’я, студенти професійно займаються спортом, адже завдання реабілітації реалізуються через, зокрема, проведення навчальних занять з фізичної культури в групах за нозологіями захворювання, проведення занять спортивних секцій не лише з традиційних, а й видів спорту для інвалідів (легка атлетика, сидячий волейбол, футзал).

Студенти інституту та фахового коледжу ефективно та продуктивно займаются різними видами спорту, прагнуть до нових перемог, досягнень у спорті  та у житті, здобувають високі результати, є призерами на Чемпіонаті України та у складі Паралімпійської збірної України.