1 місце у Конкурсі на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти “EDUCATION WEBSITE 2020”

Наш Коледж отримав 1 місце, серед 652 інших закладів освіти, у конкурсі на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти «EDUCATION WEBSITE 2020», який проводився Державною установою «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» за сприяння Міністерства освіти і науки України.

Результати конкурсу підтверджують обраний шлях нашим закладом, щодо відкритості і публічності у своїй діяльності. Ми постійно вдосконалюємося шляхом осучаснення дизайну, підвищення інтерактивності, вдосконалення контенту сайту, забезпечуємо доступ до навчально-методичної складової для здобувачів освіти та до електронних освітніх ресурсів.

Ми і надалі сприятимемо подальшому розвитку та вдосконаленню вебсайту Коледжу, як важливого елементу освітнього процесу та потужного інструменту маркетингу у сфері вищої та передвищої освіти.