ВІДДІЛ АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ ТА ПОПЕРЕДЖЕННЯ КОРУПЦІЙНИХ ПРАВОПОРУШЕНЬ

Галкін Максим Віталійович
Студент четвертого курсу академічної групи О-41б
Спеціальності Обдік і оподаткування

Голова Віддлу Академічної доброчесності та попередження корупційних правопорушень

Здійснюю пропаганду, поширення та підкріплення задекларованих принципів доброчесності в академічному середовищі;

Ініціюю пропозиції, спрямовані на утвердження академічних цінностей, удосконалення високої академічної культури, соціальної активності та відповідальності у кожного члена академічної спільноти;

Організовую та проводить заходи щодо заохочення здобувачів до доброчесної поведінки та формування нульової толерантності до корупції;

Взаємодію з уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції;

Контролюю дотримання моральних і правових норм усіма учасниками освітнього процесу;

Здійснюю інформаційно-консультативний супровід здобувачів вищої/фахової передвищої освіти щодо питань доброчесності в академічному середовищі;

Моніторинг учасників освітнього процесу щодо якості надання отримання освітніх послуг, виявлення недоброчесних практик та проявів корупції.

Хомішин Ярослав
Студентка першого курсу академічної групи П-11б
Спеціальності Соціальна робота

Заступник Голови Інформаційного відділу Студенської ради

Здійснюю поширення інформації про діяльність Студенської ради Інституту серед студентів, співпрацюю зі всіма члена Студенської ради, готую оголошення інформаційного характеру.

Креативний директор та оператор сторінки Інституту на платформі Тік Ток та Інстаграм.

Отже, будь яка інформація яку ви бачите пройшла попри наш відділ.

Я активно співпрацюю з організаційним відділом, адже якщо не опублікувати інформацію про захід то він навряд відбудеться. Насправді ми працюємо постійно, навіть якщо немає свята, подій, тощо ми всеодно намагаємось розбавити рутину наших студентів дотепним роликом в тік ток.

Інформаційний відділ завжди готовий до цікавий ідей студентів, та ми у вічних пошуках студентів які готові проявити себе у коротких відео.

Пишаюсь роботою свого відділу, співпрацювати з моїм колегою Тракслером Артуром мені в задоволення.