ОЗДОРОВЧО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ

Бевз Іванна Романівна
Студентка другого курсу академічної групи С-21
Спеціальності Соціальна робота

Голова Оздоровчо-реабілітаційного відділу Студенської ради

Як оздоровчий реабілітолог студентської ради, моє завдання полягає у забезпеченні оздоровлення і підтримки студентської спільноти. Я працюю у команді разом з іншими студентськими представниками, і спільно допомагаємо студентам зберігати фізичне, психічне та емоційне здоров’я.

Оздоровлення і реабілітація є ключовими елементами для досягнення успіху і задоволення у студентському житті. Оптимальне фізичне і психологічне самопочуття може підвищити ефективність навчання та досягнення особистих цілей. Я пишаюся тим, що можу допомагати своїм товаришам студентам зберігати і покращувати своє здоров’я за допомогою різних оздоровчих технологій та ініціатив.

Робота студентської ради в сфері оздоровлення має великий потенціал впливу на студентське життя і добробут. Як оздоровчий реабілітолог, я завжди прагну знаходити нові способи покращення якості життя студентів та забезпечення їх фізичного і психологічного здоров’я. В своїй роботі я постійно вдосконалюються та працюю разом зі студентською спільнотою, щоб забезпечити оптимальні умови для розвитку і здорового способу життя.

Трипадуш Еріка Рустамівна
Студентка другого курсу академічної групи П-21б
Спеціальності Психологія

Заступник Голови Оздоровчо-реабілітаційного відділу Студенської ради

Я допомагаю разом із своєю командою підкращити фізичне і психологічне самопочуття наших студентів і підвищити ефективність навчання, використовуючи різні оздоровчі технології. І в подальшому будемо старатися це робити і надалі, адже це так важливо.

Translate