ІНФОРМАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

 

 

 

 

 

Тракслер Артур Оттілович
Студент другого курсу академічної групи ЦТ-21стн
Спеціальності Цифрові технології
Голова Інформаційного відділу

Поширюю інформацію про діяльність Студенської ради Інституту серед студентів, співпрацює зі всіма члена Студенської ради, підготовлює оголошення інформаційного характеру

Креативний директор та оператор сторінки Інституту на платформі Тік Ток та Інстаграм

Я є відмінником та старостою своєї групи, також співавтор навчальної програми курсу «Цифрові технології». Відповідально ставлюся до своїх обов’язків , завжди на зв’язку зі свою групою та відгукуюся на прохання викладачів проінформувати одногрупників про певні заходи, також допомагаю їм за потреби, коли виникають якісь сторонні питання. Це те що можу сказати про себе саме у навчанні.

Щодо сторонніх здобутків зараз приймаю участь у конкурсі по створенню програмного забезпечення від Червоного Хреста. Я є багатогранною особистістю, тому завжди готовий спробувати себе у чомусь новому.

У студентській раді виконую свої обов’язки як голови інформаційного відділу, а також разом зі своєю колегою Вікторією Кушнір взаємодіємо із усіма іншими, особливо з Організаційно-виховним та навчальним. Можу відзначити, що ми старанно підходимо до ведення сторінок інституту та коледжу у соціальних мережах, а саме вигадуємо креативні ідеї для відеороликів у Тік Ток та постів у Інстаграм, завжди відповідаємо на повідомлення, які надходять. Активно залучаємо студентів до наших ідей та приймаємо їхні. Я задоволений тим, що роблю і надалі буду старатися іще більше, щоб підтвердити своє званння.

Кушнір Вікторія Віталіївна
Студентка першого курсу академічної групи П-11б
Спеціальності Соціальна робота

Заступник Голови Інформаційного відділу Студенської ради

Здійснюю поширення інформації про діяльність Студенської ради Інституту серед студентів, співпрацюю зі всіма члена Студенської ради, готую оголошення інформаційного характеру.

Креативний директор та оператор сторінки Інституту на платформі Тік Ток та Інстаграм

Отже, будь яка інформація яку ви бачите пройшла попри наш відділ.

Я активно співпрацюю з організаційним відділом, адже якщо не опублікувати інформацію про захід то він навряд відбудеться. Насправді ми працюємо постійно, навіть якщо немає свята, подій, тощо ми всеодно намагаємось розбавити рутину наших студентів дотепним роликом в тік ток.

Інформаційний відділ завжди готовий до цікавий ідей студентів, та ми у вічних пошуках студентів які готові проявити себе у коротких відео.

Пишаюсь роботою свого відділу, співпрацювати з моїм колегою Тракслером Артуром мені в задоволення.

Translate