Економічне відділення

Свирида Ольга Василівна

Посада: завідувач відділення, викладач облікових дисциплін
Кваліфікаційна категорія: викладач вищої категорії, викладач – методист
Дисципліни, які викладає: фінансовий облік І, фінансовий облік ІІ, інформаційні системи і технології в обліку
Email: olgasvirida77@gmail.com
Дата народження: 30 червня 1977 р.
Коло наукових інтересів: «Розвиток бухгалтерського обліку: теорія, методологія, практика».


Місія економічного відділення коледжу має на меті підготувати висококваліфікованих фахівців, здатних аналізувати сучасні економічні процеси, ухвалювати ефективні управлінські рішення та сприяти сталому розвитку країни, а також формувати професійні компетентності у галузях програмування, системного адміністрування, аналізу даних та веброзробки.

  1. Професійна підготовка студентів: забезпечення ґрунтовних знань з економічних дисциплін, розвиток практичних навичок, які забезпечують роботу у сфері економіки, фінансів, бухгалтерського обліку і підприємництва та інтеграція інноваційних підходів до навчання з використанням цифрових платформ і програм.
  2. Формування аналітичного мислення: навчання студентів аналізувати економічні дані, прогнозувати тенденції та розробляти стратегії для досягнення бізнес-цілей, логічного структурування інформації для прийняття оптимальних рішень. Використання сучасних інструментів для збору, обробки та візуалізації даних.
  3. Розвиток інноваційних підходів: заохочення студентів до використання сучасних інформаційних технологій та інновацій у вирішенні економічних завдань.
  4. Підготовка до самостійної діяльності: розвиток у студентів лідерських якостей, підприємницьких навичок та вміння працювати в команді.
  5. Соціальна відповідальність: виховання у студентів уміння дотримуватися етичних принципів, відповідального ставлення до використання цифрових технологій та розуміння ролі економіки, її впливу на суспільство і навколишнє середовище.
  6.  Підтримка професійного зростання: створення умов для участі студентів у конкурсах, тренінгах, конференціях, стажуваннях тощо.
  7. Забезпечення співпраці зі стейкхолдерами: формування умінь створювати партнерські відносини із підприємствами, організаціями та установами щодо організації практики, стажування та працевлаштування студентів.
  8. Підтримка науково-дослідної діяльності: стимулювання студентів і викладачів до участі в наукових проектах, конференціях та розробках інноваційних рішень у сфері економіки та цифрових технологій
  9. Впровадження сучасних освітніх технологій: використання інтерактивних методів навчання, цифрових інструментів і навчальних  інтернет-платформ для підвищення ефективності освітнього процесу.

Ці завдання спрямовані на компетентнісний розвиток студентів, передбачений ОПП відповідних спеціальностей,  і створення передумов для їхньої успішної кар’єри в економічно-фінансовій галузі та в ІТ-сфері.


Translate