База освітнього процесу

Навчально-реабілітаційний заклад вищої освіти “Кам’янець-Подільський державний інститут” володіє потужною матеріально-технічною базою

навчальний корпус – 5287,7 кв. м.;

Навчальний  корпус –  це  чотириповерхова   будова, в якій на першому поверсі знаходяться службові приміщення, бібліотека,  читальна зала, їдальня, спеціалізовані навчальні аудиторії та блок житлових кімнат для проживання студентів денної форми навчання, які переміщаються на візках, частина спортивно-реабілітаційного центру (спортивна зала для ігрових видів спорту, силова зала,  приміщення для викладачів фізичного виховання та тренерів), прес-центр, психологічна служба, заочне відділення, конференц зала.

    На другому, третьому, четвертому поверхах розміщені навчальні аудиторії (кабінети) та лабораторії тощо. У 2003 році повністю реконструйовано ІІІ поверх навчального корпусу та введено в експлуатацію 10 навчальних кабінетів для спеціальності «Соціальна робота».

    Відповідно до навчальних планів в інституті та фаховому коледжі  створено і обладнано 38 сучасних навчальних аудиторій, 3 спеціалізовані комп’ютерні лабораторії. Площа навчальних приміщень становить  – 2596,85 кв. м.

    Площа навчальних приміщень на одного здобувача освіти з врахуванням ліцензійних обсягів становить в середньому –  3,3  кв. м.

Навчальні приміщення обладнані усіма необхідними навчальними меблями, приладами, навчальними та методичними матеріалами у відповідності з нормативами та вимогами навчальних програм.
Навчальний процес здійснюється за допомогою комплексного використання технічних засобів навчання. Навчальні аудиторії і лабораторії інституту та фахового коледжу забезпечені сучасною апаратурою: відеокамерами, телевізорами, комп’ютерною технікою із виходом в Інтернет, Wi-Fi, мультимедійною та проекційною технікою.
Наразі, забезпеченість навчальних аудиторій мультимедійним обладнанням становить 70%.

конференц-зала

прес-центр

технічне забезпечення відеозанять

комп’ютерні лабораторії

фізкультурно-спортивна та реабілітаційна база (розміщена  на площах навчального корпусу та гуртожитку), включаючи спортивний майданчик – 773,06 кв. м.;

міні-майданчик для волейболу та футболу

майданчик для Параолімпійського виду спорту “Боча”

бібліотека

їдальня

external
external

психологічна служба

приводна сходова платформа

– перехідна галерея (перехід) між навчальним корпусом та гуртожитком – 216,4 кв. м.;

пандуси

гуртожиток – 3404,9 кв. м.;

гуртожиток – кухня

літній театр інституту та фахового коледжу

музей інституту та фахового коледжу

– господарсько-складські приміщення – 242,7 кв. м.

Translate