ВІДДІЛ БЛАГОДІЙНОСТІ І СОЦІАЛЬНИХ ПИТАНЬ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Студент другого курсу академічної групи Е-21
Спеціальності Економіка.

Голова Віддлу благодійності і соціальних питань Студенської ради

Моя роль полягає в організації благодійних заходів та акцій, спрямованих на допомогу потребуючим. Я відповідаю за збір коштів, пошук партнерів та спонсорів, а також співпрацю з місцевими благодійними організаціями.

Я вважаю, що допомога і підтримка інших – це важлива складова нашого студентського життя. Моя мета – залучити якомога більше студентів до участі в благодійних заходах та показати, що ми разом можемо зробити реальну зміну в житті інших людей.

Дмитришина Вікторія Ігорівна
Студентка першого курсу академічної групи С-11
Спеціальності Соціальна робота

Заступник Голови Віддлу благодійності і соціальних питань Студенської ради

Я завжди відкрита до нових викликів і готова навчатися. Я маю досвід роботи в різних галузях і можу швидко адаптуватися до нового оточення.

Крім того, я вмію працювати в команді, маю досвід співпраці з різними людьми, що дозволяє мені ефективно співпрацювати з колегами. Я також маю досвід управління проектами та вміння працювати під тиском. Якщо у вас є ще які-небудь питання, будь ласка, запитуйте.