Фінансово-економічна служба (бухгалтерія)


Ладоренко Ніна Іванівна

Посада: головний бухгалтер Інституту
Дата народження: 18.03.1966 р.
Email:
Освіта: вища
У 2017 році закінчила Тернопільський національний економічний університет і здобула кваліфікацію бакалавр з фінансів і кредиту за напрямом підготовки «Фінанси і кредит».
У 2018 році закінчила Тернопільський національний економічний університет і здобула ступінь вищої освіти магістр спеціальність «Облік і оподаткування» за освітньою програмою «Економічна експертиза та аудит бізнесу».


Голованчук Оксана Володимирівна

Посада: головний бухгалтер Фахового коледжу
Дата народження: 11.02.1976 р.
Освіта: вища
У 2002 році закінчила Подільську державну аграрно-технічну академію за спеціальністю «Облік і аудит».


Щегельська Наталія Василівна

Посада: Фахівець з публічних закупівель
Дата народження: 29.04.1986 р.
Email: shchegelskaya.natali@gmail.com
Освіта: вища
У 2007 році закінчила Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка і здобула ступінь «бакалавр» та кваліфікацію «Економіка і підприємство».
У 2008 році закінчила Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка і здобула ступінь «спеціаліст» та кваліфікацію «Економіка і підприємство».
У 2018 році закінчила Тернопільський національний економічний університет і здобула ступінь вищої освіти магістр спеціальність «Облік і оподаткування» за освітньою програмою «Економічна експертиза та аудит бізнесу».


Гулієва Анастасія Романівна 

Посада: Економіст
Email: gulieva1304@gmail.com
Дата народження: 13.04.2000 р.
Освіта: вища
У 2019 році закінчила Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж і здобула кваліфікацію молодшого спеціаліста економіки, спеціальність ” 051 Економіка”

У 2021 році закінчила Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж і здобула ступінь вищої освіти бакалавра з економіки, спеціальність “051 Економіка”


Слободян Юлія Григорівна

Посада: Бухгалтер
Email: slobodanulia033@gmail.com
Дата народження: 23.06.2002 р.
Освіта: вища
в 2020 році закінчила Кам’янець-Подільський фаховий коледж харчової промисловості НУХТ”, спеціальність “Облік і оподаткування “
в 2022 рокі закінчила Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, спеціальність “Облік і оподаткування “


Безкубська Надія Валентинівна

Посада: Бухгалтер
Email: bezkybcka@gmail.com
Дата народження: 23.05.1990 р.
Освіта: вища
У 2008 році закінчила Кам’янець-Подільський індустріальний коледж і здобула ступінь «молодший спеціаліст» за спеціальністю «Фінанси».
У 2010 році закінчила Тернопільський національний економічний університет і отримала базову вищу освіту за напрямком підготовки «Економіка і підприємництво» та здобула кваліфікацію бакалавр з фінансів.
У 2022 році вступила до Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут» навчається за освітньою програмою підготовки магістрів галузі знань «Публічне управління та адміністрування» за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування»


Ковальчук Олександр Павлович

Посада: бухгалтер
Дата народження: 18.06.2000 р.
Email: sasha-k10@ukr.net
Освіта: неповна вища
У 2018 році закінчив Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж і здобув ступінь «молодший спеціаліст» та кваліфікацію «Облік і оподаткування».

Translate