Дужева Олена Григорівна
Посада: уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції, викладач соціальних дисциплін
Кваліфікаційна категорія: викладач вищої категорії, викладач-методист
Email: Duzhevaolena@gmail.com
Дата народження: 12 січня 1979 р.
Коло наукових інтересів: «Соціальне самовизначення особистості майбутнього соціального працівника».
Детальніше →
Глов’юк Оксана Василівна
Посада: уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції, провідний фахівець відділу забезпечення якості освітнього процесу, ліцензування та акредитації
Email: oksana_shulyk@ukr.net
Дата народження: 17.11.1980 р.н.
Життєве кредо: Світ – це дзеркало, і воно повертає кожному його власне зображення.
Професійне кредо: Допомагаючи іншому піднятися на гору, ви самі наближаєтеся до вершини.
Повідомлення про корупцію
Інформація про прояви корупції з боку посадових осіб, працівників та здобувачів Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти “Кам’янець-Подільський державний інститут” та Відокремленого структурного підрозділу “Кам’янець-Подільський фаховий колеж” може бути повідомлена:
- електронним листом на адресу: nicoruption@kpdi.edu.ua
З метою підвищення оперативності реагування на можливі порушення антикорупційного законодавства, пропонуємо звертатись до уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти “Кам’янець-Подільський державний інститут” за адресою м.Кам’янець-Подільський, вул.Годованця, 13, кабінет 112, Пн.-Пт., 10:00-15:00
телефон для повідомлення 0677019317
Надана інформація буде розглянута та перевірена згідно з чинним законодавством, і за результатами її розгляду буде надано відповідь та вжито відповідних заходів.
Інтерактивна лекція для студентів з антикорупції у закладах вищої освіти
Асоціація юридичних клінік України у партнерстві з Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК) у межах проєкту «Антикорупційний комплаєнс у вищій освіті: закордонний досвід і національна практика», що реалізується за підтримки Проєкту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія», розробили Інтерактивну онлайн-лекцію з антикорупції для здобувачів вищої освіти.
Лекція створена для всіх студентів: першокурсників та вже сформованих фахівців своєї справи, які прагнуть робити свої заклади вищої освіти кращими – голос кожного важливий!
Команда Асоціації юридичних клінік України закликає долучатися усіх бажаючих дізнатися про те, як можна впливати на підвищення етичності та прозорості вищої освіти, а також поширювати принципи та цінності, котрі актуалізує Інтерактивна онлайн-лекція з антикорупції.
Інформованість та готовність впроваджувати ці принципи допоможуть нам разом творити позитивні зміни у вищій освіті!
Скачати відео лекції можна на гугл-диску за покликанням:
https://drive.google.com/file/d/1rYqrIGCIlENSPvKz4ac0gfWCW84ZJb17/view?usp=sharing
Лекція вже розміщена на youtube-канал Асоціації:
Оскільки розуміння вимог законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів допоможе зменшити кількість корупційних правопорушень, то Національне агентство з питань запобігання корупції підготувало тест на виявлення конфлікту інтересів.
За допомогою проходження даного тесту ви зможете отримати відповідь на питання «Чи наявний у вас конфлікт інтересів?».
Інтерактивний тест на виявлення конфлікту інтересів розрахований на те, що відповіді на питання ви надаватимете максимально відверто, уникаючи самоомани у ситуації, що склалась. Вам не потрібно вказувати жодної особистої інформації, оскільки тест анонімний.
За підсумками проходження тесту пропонуються вказівки щодо подальших дій.
Якщо ви НЕ ВПЕВНЕНІ, чи наявний конфлікт інтересів, то пропонуємо Вам пройти тест на його виявлення за посиланням: https://nazk.gov.ua/uk/test-na-vyyavlennya-konfliktu-interesiv/
1. Онлайн-курс про те, як правильно повідомляти про корупцію і стати викривачами «Впливай – викривай!».
Даний курс розроблений Національним агентством з питань запобігання корупції та розрахований для усіх, хто хоче боротися з корупцією.
Безкоштовний онлайн-курс розташовано за посиланням: https://study.nazk.gov.ua/courses/course-v1:NACP+ak001+2022-09/about/
2. Інструменти впливу для громадян «Змінюй громаду і країну»
Сьогодні, коли увесь світ захоплюється Україною та нашими ЗСУ, ми маємо унікальний шанс розвинути нашу державу та вивести її на новий рівень. Зробити її нашим місцем сили і можливостей.
Для цього дуже важливо усвідомити, що саме активні громадяни можуть бути тим самим рушієм змін. Ми можемо і маємо право моніторити владу, вимагати від неї прозорість та підзвітність, долучатися до різноманітних процесів на місцях.
З чого почати? Дізнатися більше про інструменти громадської участі: які вони бувають, як працюють та як їх правильно використовувати.
Команда Національного агентства з питань запобігання корупції зібрали для вас в один довідник найважливішу інформацію про ефективні інструменти громадської участі, які допоможуть вам змінити світ довкола себе. Чим корисні електронні петиції, що можна придбати в межах громадського бюджету та для чого взагалі брати участь у громадських слуханнях? Про ці та інші способи прямої демократії дізнавайтеся просто зараз. Або коли вам зручно, адже інформація доступна 24/7.
Безкоштовний онлайн-курс розташовано за посиланням: https://study.nazk.gov.ua/courses/course-v1:NACP+ak004+2022-10/about/
3. Онлайн-курс «Основи антикорупції для всіх і кожного»
Цей онлайн-курс від Офісу доброчесності НАЗК простою мовою відповість на головні питання, надасть базові знання й корисні інструменти для запобігання корупції та боротьби з нею.
Курс містить відеоматеріали, змістовно насичений інтерактивний підручник, а також переліки додаткових цікавих джерел для самостійного поглибленого опрацювання тем.
Безкоштовний онлайн-курс розташовано за посиланням: https://study.nazk.gov.ua/courses/course-v1:NAZK+prosvita001+17.07.2022/about/
4. Базовий курс для студентів «YOUніверситет»
Даний курс допоможе вам дізнатися все про свої права й навчитися відстоювати їх. Зрозуміти, як ви особисто можете впливати на формування суспільних правил гри в законний спосіб. Розвинути в собі нульову толерантнтність до будь-яких проявів корупції та недоброчесності.
А також здобути корисні навички для реалізації ідей і проєктів, зокрема через участь у студентському самоврядуванні.
Цікаво! Тоді хутчіш рєструйтеся на курс! Безкоштовний онлайн-курс від Національного агентства з питань запобігання корупції розташовано за посиланням: https://study.nazk.gov.ua/courses/course-v1:NACP+prosvita002+2022-09/about/