Історія Інституту

Історичний нарис
про Навчально-реабілітаційний заклад вищої освіти “Кам’янець-Подільський державний інститут”
(Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний
соціально-економічний коледж)

Жити – означає працювати.
Праця на благо інших є справжнім життям людини.
Вольтер

Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж заснований як Кам’янець-Подільський планово-економічний технікум-інтернат для осіб з інвалідністю наказом Міністерства соціального забезпечення УРСР від 04 червня 1971 року № 56.

У свій час перед технікумом-інтернатом поставлено надзвичайно важливе завдання – фахове навчання молодих людей з особливими освітніми потребами та сприяння їх працевлаштуванню. Адже, уже  в 70-х роках європейська освітня практика та суспільна думка стверджували, що професійне навчання осіб з інвалідністю – це, в першу чергу, підвищення їх соціального статусу, і саме головне, – повноцінна інтеграція молодих людей з обмеженими фізичними можливостями у суспільство, максимальне збереження їх активності, віри у свої сили.

Іустінов
Слободян директор