Матеріально-технічна база

База освітнього процесу

Для вирішення основних завдань підготовки конкурентноспроможних спеціалістів у навчальному закладі створено потужну матеріально-технічну та методичну базу. В технікумі функціонує понад 20 навчальних кабінетів. Це сучасні навчальні приміщення оснащені комп’ютерною технікою, ТЗН, відео- аудіоапаратурою, модернізованою стендовою наочністю. У 2003 році повністю реконструйовано ІІІ поверх навчального корпусу та·введено в·експлуатацію 10 навчальних кабінетів для спеціальності «Соціальна робота».

Оздоровчо-реабілітаційна база

Оздоровчо-реабілітаційна база включає:  плавальний басейн, зал для ігрових видів спорту, зал лікувальної фізкультури, оснащений тренажерами, медичний пункт, який має у своїй структурі фізіотерапевтичний, стоматологічний, маніпуляційний, лікарський кабінети.

Бібліотека

В коледжі функціонує сучасна модернізована бібліотека, введений в дію читальний зал на 40 місць, розширено книгосховище та абонементський зал. Бібліотеку підключено до мережі Інтернет. На сьогодні бібліотечний фонд – це сучасні підручники зі спеціальних, професійно-орієнтованих дисциплін.

Гуртожиток

Гуртожиток вищого навчального закладу – сучасна комфортабельна чотирьохповерхова споруда.
На кожному поверсі гуртожитку функціонують блоки обслуговування студентів: кімната для відпочинку, кімната для занять, кухня, пральня, приміщення для прасування та сушки одягу. Кімнати студентів обладнані сучасними меблями, є затишними та зручними.

Їдальня

Їдальня коледжу обладнана сучасними меблями та необхідним кухонним обладнанням,  розрахована на 230 місць. Студенти, які навчаються за державним замовленням харчуються безкоштовно. Вартість харчування для студентів, що навчаються на контрактній основі є помірною.

Translate