Проведена Науково-практична дискусійна платформа «Актуальні проблеми управління національної економікою»

17 вересня 2024р. у НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут» за ініціативи кафедри публічного управління, менеджменту та інклюзивної економіки (завідувач кафедри Олена Бачинська) була проведена Науково-практична дискусійна платформа «Актуальні проблеми управління національної економікою», на якій обговорювались питання взаємовідносин влади, бізнесу та громадськості в напрямку післявоєнного відродження України.
З вітальним словом до усіх присутніх звернувся Мар’ян ТРІПАК – ректор НРЗВО ” Кам’янець-Подільський Державний Інститут “, кандидат економічних наук, доцент, професор кафедри фінансів, обліку та оподаткування ім. С.Юрія, Заслужений працівник освіти України, академік НАН вищої освіти України.
У заході взяли участь Дмитро НАЗАРЕНКО – заступник міського голови Кам’янець-Подільської міської ради; Петро СЕРЕДА – директор Департаменту соціального захисту населення Кам’янець-Подільської міської ради; Андрій ЩЕГЕЛЬСЬКИЙ Андрій Щегельський – начальник відділу формування електронних трудових книжок управління інформаційних систем та електронних реєстрів Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області; Віктор ВІННІЧУК – заступник начальника відділу кар’єрного консультування та Наталія Ільєва – психолог Кам’янець-Подільської філії Хмельницького обласного центру зайнятості; Олександр УСИК – головний бухгалтер та Олег ЧЕРНОГУБ – директор ТОВ «ДЕНЧЕР’С МЕД»; Віталій ТОЛУБ’ЯК – доктор наук з державного управління, професор, заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області; Олександр ТОМЧУК – начальник управління інформаційних систем та електронних ресурсів Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області.
Захід проходив у форматі діалогу, до якого активно долучились здобувачі вищої освіти ОС Бакалавра та ОС Магістра усіх спеціальностей Факультету економіки, управління та діджиталізації (декан Олег Коркушко, к.е.н., доцент).
Дякуємо учасникам за цікаву дискусію та позитивні емоції, миру, наснаги та професійних здобутків!