Вітаємо колег з участю у І Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю!

Викладачі факультету економіки, управління та діджиталізації прийняли участь (декан Ірина ГУМЕНЮК) Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти “Кам’янець-Подільський державний інститут” (ректор проф. Мар’ян ТРІПАК) у І Всеукраїнськії науково-практичній конференції за міжнародною участю «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ В УКРАЇНІ: ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИЙ ПОСТУП», яка проводилась базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Під час конференції розглядались питання політико-правового реформування публічного управління та адміністрування в Україні; організації діяльності органів публічного управління та адміністрування щодо забезпечення національної безпеки України; механізмів професіоналізації органів публічного управління та адміністрування; адаптації діяльності органів публічного управління та адміністрування до стандартів Європейського Союзу; формування комунікативної компетентності публічних службовців.
Дякуємо організаторам та учасникам за цікаву дискусію!