Роль фінансово-економічного аналізу в управлінні підприємством

16 лютого 2023 р., для студентів за ОС бакалавра спеціальності 051 Економіка, 051 Економіка (спеціалізація “Економічна кібернетика”), 071 Облік і оподаткування НРЗВО “Кам’янець-Подільський державний інститут” (ректор Marian Tripak ,к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України) за ініціативи ректора Мар’яна Тріпака та т.в.о. керівника Ірини Гуменюк ,к.е.н., доц. колективу Навчально-наукового інституту економіки, управління та діджиталізації НРЗВО КПІ відбулась гостьова лекція на тему: “Роль фінансово-економічного аналізу в управлінні підприємством”. ЛЕКТОР – Володимир Слободян, к.е.н, доц., професор кафедри фінансів, обліку та оподаткування ім. С.Юрія та професіонал-практик Сергій Печенюк, фінансовий директор Кам’янець-Подільського ТОВ “Преттль-кабель Україна”.

Лектори ознайомили студентів з міжнародними стандартами роботи фахівців фінансово-економічного відділу, основними вимогами до працівників у міжнародних підприємствах, особливостями здійснення комунікації іноземними мовами та роботи з ліцензійними інформаційно-комунікативними фінансово-обліковими продуктами на підприємстві. Студенти закладу активно обговорювали з лектором особливості використання комп’ютерних програм у роботі фінансово-економічних фахівців, принципи роботи та специфіку їх застосування, а також внутрішній та зовнішній моніторинг діяльності підприємства на національному та міжнародному рівні, особливості працевлаштування молодих спеціалістів в сучасних підприємствах. Сподіваємось на подальшу співпрацю! Разом до Перемоги!