Сьогодні, 28 червня 2024 року відбулось урочисте вручення дипломів за ОПС Фаховий молодший бакалавр та ОС бакалавра в НРЗВО ” Кам’янець-Подільський Державний ІнститутВСП Кам’янець-Подільський фаховий коледж НРЗВО КПДІ. Церемонія розпочалась з гімна України та вшанування пам’яті воїнів, які віддали своє життя, захищаючи територіальну цілісність та незалежність України. З вітальними словами до усіх присутніх звернувся Мар’ян Миколайович Тріпак, к.е.н., доцент, Заслужений працівник освіти України, академік НАН вищої освіти України, ректор НРЗВО КПДІ; Дмитро Назаренко, заступник Кам’янець-Подільського міського голови Дмитро Назаренко; Ірина Гарбарець, в.о.директора ВСП Кам’янець-Подільський фаховий коледж НРЗВО КПДІ. Під час вручення дипломів лунали слова привітання, побажання, музичні композиції та подарунки, традиційний вальс випускників, побажання кураторів та слова подяки батьків.
Вітаємо наших неймовірних випускників, які, долаючи перешкоди пандемії, війни, блекаутів, сумлінно та старанно здобували важливу професію, теоретичні та практичні професійні навики! Бажаємо успіхів, неймовірних перемог задля зміцнення та відновлення України!