28 червня 2024 року, у День Конституції України відбулось засідання Вченої ради

28 червня 2024 року, у День Конституції України, в НРЗВО “Кам’янець-Подільський Державний Інститут” (ректор Marian Tripak) відбулось засідання Вченої ради, яке розпочалось із Хвилини мовчання, вшанування воїнів, які ціною власного життя захищають Україну. Засідання відкрив Мар’ян Миколайович, к.е.н., доцент, Заслужений працівник освіти України, який привітав членів ради з Днем Конституції України та із успішним завершенням навчального року, вручив відзнаки науково-педагогічним та педагогічним працівникам: подяки МОН Комарніцькій Л.М., кандидату філологічних наук, доценту кафедри професійної та спеціальної освіти, Вченому секретарю; Прасковій Л.В., помічнику ректора НРЗВО КПДІ; Пещанюк Н.О., зав.відділення ВСП Кам’янець-Подільський фаховий коледж НРЗВО КПДІ; Скрипнику А.Ю., доктору історичних наук, професору та в.о.завідувача кафедри інклюзивної освіти, реабілітації та гуманітарних наук; диплом лауреата обласної премії імені Володимира Гериновича – Федорчуку Віктору Миколайовичу, кандидату психологічних наук, доценту, професору кафедри соціальної роботи, психології та соціокультурної діяльності ім. Т. Сосновської; Брудніцькій Л.І. – відзнаку “Почесний працівник інституту” в НРЗВО КПДІ.
Окрім того, було розглянуто ряд питань, а саме: про початок та особливості освітнього процесу 2024-2025 навчальному році; звіт голів екзаменаційних комісій; затвердження змін до Правил прийому 2024; особливості Приймальної комісії 2024; затвердження оновлених редакцій ОПП та навчальних планів за ОС бакалавра, магістра; представлення Власенко Ю.К., к.політ.н., до вченого звання доцента кафедри кафедри соціальної роботи, психології та соціокультурної діяльності ім. Т. Сосновської.
На завершення засідання Мар’ян Миколайович побажав усім успіхів, закликав донатити та допомагати армії та захисникам України.