25 червня 2024 року відбувся навчально-методичний семінар «Удосконалення освітніх програм у контексті пріоритетних напрямів діяльності НРЗВО”Кам’янець-Подільський державний інститут”

25 червня 2024 року в НРЗВО “Кам’янець-Подільський Державний Інститут” (ректор Мар’ян ТРІПАК Marian Tripak , кандидат економічних наук, доцент, професор кафедри фінансів, обліку та оподаткування ім. С.Юрія, Заслужений працівник освіти України, академік НАН вищої освіти України) відбувся навчально-методичний семінар «Удосконалення освітніх програм у контексті пріоритетних напрямів діяльності НРЗВО”Кам’янець-Подільський державний інститут” . Захід було організовано факультетом економіки, управління та діджиталізації (в.о. декана Олег КОРКУШКО Олег Коркушко , кандидат економічних наук, доцент).
У семінарі взяли участь науково-педагогічні працівники, здобувачі вищої освіти, роботодавці, стейкхолдери, серед яких Вадим МЕНДОГРАЛО, заступник Кам’янець-Подільського міського голови; Ніна ЧЕСНЬОВСЬКА, начальник відділу з надання адміністративних та інших послуг Кам’янець-Подільської державної податкової інспекції; Валентин КАРДАШ, керівник Кам’янець-Подільського відділення «А-Банк»; Рубен ТОПАЛЯН, головний бухгалтер ТОВ «Кам’янець-Подільський птахокомбінат»; Олександр КВАСОВСЬКИЙ, доцент кафедри фінансових технологій та банківського бізнесу ЗУНУ; Андрій МІРОШНИК, начальник управління Державної казначейської служби України у Тернопільському районі Тернопільської області; Володимир КУШНІР, кандидат економічних наук, провідний бухгалтер аутсорсингової компанії «Топ Клас» м. Київ; Василь ІЛЬЧИК, офіційний бізнес-тренер Страхова компанія «ТАС».
Учасники семінару ознайомились із такими освітніми програмами:
– ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» (гарант Андрій ТИМКІВ, кандидат економічних наук);
– ОПП «Облік і оподаткування» (гарант Ірина ГОДНЮК, кандидат економічних наук, доцент);
– ОПП «Професійна освіта (Цифрові технології)» (гарант Олександр ШЕВЧУК, кандидат педагогічних наук);
– ОПП «Економіка бізнесу» та ОПП «Економіка та соціальна психологія» (гарант Олена Бачинська, кандидат економічних наук);
– ОПП «Публічне управління та адміністрування» (гарант Олександр ЛАВРУК, доктор наук з державного управління, доцент).
Під час презентації та обговорень кожної освітньої програми, учасники семінару висловили свої побажання та рекомендації щодо удосконалення вищезазначених програм, які будуть враховані гарантами та відповідними робочими групами.