Бінарні заняття з дисциплін «Облік і звітність в оподаткуванні», «Інвестування», «Економіка підприємства», «Сучасні інформаційні та цифрові технології»

9 листопада 2023 р. проведено цикл бінарних занять з дисциплін «Облік і звітність в оподаткуванні» (доц.Ірина Годнюк Ira Godnuk «Інвестування» (доц.Андрій ТИМКІВ Андрій Тимків), «Економіка підприємства» (доц.Олена БАЧИНСЬКА Олена Бачинська), «Сучасні інформаційні та цифрові технології» (доц. Юрій ПАВЕЛЬЧУК Yuriy Yuriy ) викладачами факультету економіки, управління та діджиталізації (декан Ірина ГУМЕНЮК Ірина Гуменюк) Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти « Кам’янець-Подільський державний інститут » (ректор, професор Мар’ян ТРІПАК Marian Tripak) під час відвідування АТ «Подільський цемент», що є одним із найбільших виробників цементу не лише в Україні, а й у Європі.
Захід відбувся з метою ознайомлення з особливостями роботи економічно-фінансової, управлінської, цифрової діяльності. На початку усі відвідувачі прослухали інструктаж з техніки безпеки, після чого був представлений диспетчерський відділ підприємства, який відслідковує усю справність машин та обладнання. Далі працівники Подільського цементу презентували увесь процес та технологію роботи з виготовлення цементу: підготовка вапняку, глини, випалювання суміші для отримання цементного клінкеру, подрібнення на порошок, пакування, подача для складування на палети.
Після ознайомлення з етапами виробництва, у конференц-залі були презентовані особливості роботи фахівців фінансового, економічного, облікового спрямування, яку представила Юлія БАТАШЕВА, керівник Центру спільного обслуговування з фінансів.
Під час кави-брейк усі учасники заходу жваво обмінювались, думками, планами, висловлювали рекомендації та поради.
Насамкінець Наталія ТУРЧАК, керівник проєктів з персоналу розповіла про історію становлення АТ «Подільський цемент», перспективами розвитку, а уже сьогодні, підприємства CEMARK. Пані Наталія проінформувала про можливість отримання досвіду працевлаштування активних, ініціативних, креативних, цілеспрямованих студентів випускних курсів, адже підприємство завжди пропонує вакансії у певній сфері виконуваної роботи.