Практичний семінар: «Педагогічний досвід організації науково-дослідної роботи студентів в контексті Європейських освітніх програм»

Ініціаторами організації та проведення практичного семінару у в Подільському коледжі стали викладачі кафедри фінансів, економіки та економічної кібернетики. Суть наукового заходу полягала в обговоренні педагогічного досвіду організації науково-дослідної роботи студентів в контексті Європейських освітніх програм («Стратегії розвитку студентської наукової діяльності в коледжі»; «Організація науково-дослідної роботи студентів у контексті європейських освітніх систем»).

Під час проведення практичного семінару обговорювались особливості участі проектів, розроблених студентами разом із викладачами коледжу під час навчання на Факультеті муніципального права департаменту гуманітарної політики Камʼянець-Подільської міської ради (проект «Центр соціальної реабілітації дітей з девіантною поведінкою «Hope»; проект «Відходи – в доходи!!!»), а також обговорення участі проекту викладачів і студентів у платформі «Громадський проект» (проект «Сучасний спортивний майданчик для дітей з обмеженими функціональними можливостями (будівництво багатофункціонального спортивного майданчика зі штучним покриттям)»)

Не оминули увагою учасники семінару і відносно нове явище в українській економіці – стартапи. Активно обговорювались стартапи «Надія» та «ЕкоПлан», що були презентовані викладачами та студентами Подільського коледжу на 99 Битві стартапів у м. Камʼянці-Подільському.

Не меншої уваги заслуговую тема щодо можливостей і перспектив участі студентів у міжнародних грантах.

Дякуємо усім учасникам за ініціативну участь у заході та активне обговорення актуальних питань.