Дискусійна платформа «Інформаційні технології як домінанта дистанційної освіти».

29 березня 2023 року на базі НРЗВО Кам’янець-Подільський Державний Інститут (ректор Marian Tripak, к.е.н., доцент, Заслужений працівник освіти України) та ВСП Кам’янець-Подільський фаховий коледж (в.о. директора – Ірина Гарбарець Eirína Aliniivna) за ініціативи колективу Навчально-наукового інституту економіки, управління та діджиталізації НРЗВО КПДІ (т.в.о. керівника – Ірина Гуменюк), зокрема, кафедри цифрових, освітніх та соціо-економічних технологій (в.о. завідувача – Олена Бачинська) організована он-лайн дискусійна платформа «Інформаційні технології як домінанта дистанційної освіти». Актуальність даної теми дискусії пов’язана з динамічністю економічних і соціокультурних процесів, що відбуваються в сучасному суспільстві, змінами в способах поширення та використання інформації, що сприяло активному впровадженню дистанційної освіти як одного з напрямів реформування й стратегічного розвитку освітньої системи України. Учасники ділились досвідом організації дистанційного навчання у ЗВО (Олександр Лаврук, Наталія Бахмат), інклюзивно-ресурсних центрах (Лариса Ільницька), навчально-реабілітаційних центрах (Ірина Король) та закладах шкільної освіти (Анастасія Горобець, Сергій Ільчишин). До активної дискусії долучились студенти і магістранти (Катерина Якубовська, Олександр Решетюк, Олександр Білецький, Тетяна Степик), які окреслили переваги і недоліки дистанційного навчання з позиції здобувачів освіти. Дякуємо всім учасникам за небайдужість до такого актуального питання сьогодення. Працюємо на перемогу!