14 грудня 2023 р. відбувся науково-практичний форум “Фінансово-облікові чинники розвитку інклюзивної економіки”

14 грудня 2023 р. факультетом економіки, управління та діджиталізації (декан Ірина ГУМЕНЮК) Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти «Кам’янець-Подільський Державний Інститут» (ректор професор Мар’ян ТРІПАК) було проведено науково-практичний форум “Фінансово-облікові чинники розвитку інклюзивної економіки”.

Відкрила Форум декан факультету к.е.н, доцент Ірина ГУМЕНЮК, яка окреслила актуальність та основну проблематику в напрямку теми заходу.

Форум проходив у вигляді трьох платформ. Модератором першої платформи «Доступність фінансових послуг в умовах воєнного стану» був Андрій ТИМКІВ, к.е.н., доцент, в.о. завідувача кафедри фінансів, обліку та оподаткування ім. С.Юрія. Запрошеними гостями та спікерами першої платформи були: Андрій ВАСИЛЕВИЧ – директор відділення 160  АТ «Таскомбанк»; Василь ІЛЬЧИК – офіційний бізнес-тренер Страхова компанія «ТАС»; Наталія ПОЛЬОВА – начальник відділу промисловості, підприємництва, торгівлі та сфери послуг Кам’янець-Подільської міської ради. Під час дискусії, спікери першої платформи обговорили актуальні питання доступності фінансових послуг в умовах воєнного стану, окреслили основні проблеми та шляхи їх вирішення.

Модератором другої платформи «Контрольно-аналітичні інструменти інформаційного забезпечення розвитку інклюзивного середовища» був Олег КОРКУШКО, к.е.н., доцент кафедри фінансів, обліку та оподаткування ім. С.Юрія. Запрошеними гостями та спікерами другої платформи були: Віталій БАКАРЕВ – начальник відділу контролю за місцевими бюджетами Управління Північно-східного офісу Державної аудиторської служби; Віталій БУРАТИНСЬКИЙ – директор ПП «Консалтинг-Сервіс», Голова громадської організації «Ліга НОРД»; Ніна ЧЕСНЬОВСЬКА – начальник відділу з надання адміністративних та інших послуг Кам’янець-Подільської ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області. Під час дискусії, спікери другої платформи обговорили актуальні питання діяльності контролюючих, фіскальних органів, консалтингових компаній, виокремили проблематичні питання та узгодили шляхи їх подолання.

Модератором третьої платформи «Фінансування грантових програм та соціальних проектів, як форма забезпечення участі в інклюзивній економіці» був Тарас МАРШАЛОК, д.е.н., професор кафедри публічного управління, менеджменту та інклюзивної економіки. Запрошеними гостями та спікерами третьої платформи були: Ірина МИХАЙЛОВА – завідувач відділу інвестиційної політики, проектів та міжнародного співробітництва Кам’янець-Подільської міської ради; Наталія ПОСТОВА – керівник Кам’янець-Подільського міського центру зайнятості; Світлана ГАДЖУК – головний експерт Дія-бізнес. Під час дискусії, спікери третьої платформи обговорили актуальні питання участі у грантових проектах, фінансової підтримки суб’єктів господарювання та започаткування власного бізнесу.

По завершенню Форуму, декан факультету Ірина ГУМЕНЮК, підвела підсумки, вручила Сертифікати учасникам Форуму та подякувала усім за цікаву, змістовну та плідну роботу.