Захід зі знання економічних та облікових дисциплін

14 листопада, в останній день обміну студентів, гості закладу, студенти Київського коледжу комп’ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету (ККТЕ НАУ) разом зі студентами Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу відвідали кафе “Баланс”, захід, під час якого три команди, змагались у знанні економічних та облікових дисциплін. Так, для студентів було запропоновано меню – коктейль “Інтелектуальний”, напій “Бухгалтерська загадка”, фірмова страва вінегрет “Екооблік”, млинці “Смачненьке планування”, котлета “Фортуна”, суп “Формула успіху”, десерт – торт пісочно-горіховий багатошаровий “Економічна піраміда”, морозиво “Імідж”.
    Захоплююча гра, яскраві емоції, незабутні враження подарувало кафе “Баланс” усім учасникам та присутнім. В змаганні переміг другий столик, у складі якого були – Гліб Доляновський, Павло Губич, Катерина Беженар, Констянтин Корягін. Переможці та активні учасники отримали солодкі подарунки.