Гостьова лекція: «Реалізація державної соціальної політики щодо захисту застрахованих осіб»

Кафедра фінансів, обліку та оподаткування ім. С.Юрія Навчально-наукового інституту економіки, управління та діджиталізації НРЗВО КПДІ (ректор Marian Tripak, професор, Заслужений працівник освіти України) продовжує традицію проведення гостьових лекцій.
25.10.2023р. відбулась лекція на тему «Реалізація державної соціальної політики щодо захисту застрахованих осіб» (лектори Ірина Валентинівна Годнюк к.е.н.,доц. кафедри фінансів, обліку та оподаткування ім. С. Юрія та Щегельський Андрій Павлович начальник відділу формування електронних трудових книжок управління інформаційних систем та електронних реєстрів Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області).
Зустріч проходила у форматі онлайн. Андрій Павлович, як людина з практичним досвідом роботи, ознайомив слухачів з чинним законодавством у сфері соціальної політики – основи забезпечення соціального розвитку країни, а також з сучасними електронними сервісами Пенсійного фонду та роботою по формуванню електронних трудових книжок.