ПІДРУЧНИК: М. М. Тріпак, О.Б. Столяренко «ПСИХОЛОГІЯ ФІНАНСІВ»
Назва видання: «ПСИХОЛОГІЯ ФІНАНСІВ»
Рік заснування: 2024
Засновник видання: Навчально-реабілітаційний заклад вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут»
Видавець: Західноукраїнський національний університет
УДК 336 (075.8)
Рецензенти:
Сергій ШАНДРУК – доктор психологічних наук, професор, професор кафедри психології та соціальної роботи, директор навчально-наукового центру моніторингу якості освіти та методичної роботи Західноукраїнського національного університету;
Микола СТЕЦЬКО – доктор економічних наук, професор кафедри фінансового менеджменту та страхування Західноукраїнського національного університету;
Михайло СІМАШКЕВИЧ – голова Камянець-Подільської районної ради.
Автори-укладачі:
Мар’ян Миколайович Тріпак – доктор економічних наук, доцент, професор кафедри фінансів, обліку та оподаткування імені Сергія Юрія, ректор Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти «Камянець-Подільський державний інститут», Заслужений працівник освіти України, Академік Національної Академії Наук вищої освіти України;
Ольга Борисівна Столяренко – кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної роботи та психології ім.Т.Сосновської Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти «Камянець-Подільський державний інститут».
Підручник містить комплекс атрибутів з залученням інтерактивних методів навчання для успішного вишколу “Психології фінансів”.
Зміст його подається у нетрадиційному стилі, що дає змогу зацікавити студентів, аспірантів та науково-педагогічних працівників у поглибленому вивченні матеріалу.
Мета підручника – висвітлення основних положень фінансової науки, на стику з психологічної мислидіяльності, яка слугує подальшому розкриттю і деталізації емоцій суб’єктів фінансових індивідуумів в економічному соціумі.
Метою вишколу «Психологія фінансів» є формування компетентності студентів в галузі психології та фінансів в структурі фінансової системи, як міждисциплінарної галузі наукового знання та практичної готовності до здійснення професійних психологічних функцій у своїй майбутній професійній діяльності.
Підручник включає повний комплекс методичного забезпечення вишколу “Психології фінансів” – програму, практичні та методичні рекомендації, плани семінарських занять, перелік рекомендованої літератури, індивідуальні завдання для самостійної роботи студентів, ділові ігри.
Основну увагу приділено проблемам вирішення практичних завдань фінансової діяльності майбутніх державних службовців та працівників фінансової сфери державних установ, підприємців та суб’єктів господарювання.