Обрання представників для участі у виборах ректора з числа студентів

Відповідно до Наказу МОН України № 114-к від 27.05.2022 «Про оголошення конкурсів на заміщення посад керівників закладів вищої освіти»  та рішень Організаційного комітету з виборів ректора – Студентською радою сформовано студентську виборчу комісію у складі: Нечитайло Олена, Зарванський Олександр, Шевченко Анна, Піблубний Дмитрій, Гаврилюк Михайло, Охотська Анастасія, Мельниченко Анатолій.

Відповідно до рішення органу студентського самоврядування обрання представників для участі у виборах ректора з числа студентів Інституту та Фахового коледжу буде здійснюватись з 19 вересня по 30 вересня (будні дні) у аудиторії 107 “Науковий прес-центр”.

У зв’язку із поширенням коронавірусу Covid-19 та в умовах воєнного стану рекомендовано відвідувати виборчу дільницю відповідно до графіку: