Проект «SOS-Турбота 60+»

Резильєнтність у співпраці та взаємодії!

30 березня 2024 р. у неймовірно творчій атмосфері зустрілись учасники проєкту «SOS-Турбота 60+», які пройшли навчання за програмою «Подолання травми. Навчання технік зцілення» для вікової категорії 60+ та провели заняття з бенефіціарами на базі установ соціальної спрямованості, створюючи групи соціально-психологічної підтримки. Усі учасники ділились власним досвідом, обговорювали цікаві моменти та ситуації, дякували тренерам за чудову нагоду отримати унікальні знання та практичний досвід.
На завершення тренери та координатори проекту вручили учасникам міжнародного проєкту «SOS-Турбота 60+» сертифікати, які надають їм право проводити соціально – психологічні заняття за програмою «Подолання травми. Навчання технік зцілення» для вікової категорії 60+. Проект був реалізований Благодійним Фондом SOS Штаб громадянської оборони за підтримки міжнародної організації «HelpAge International” (листопад 2023 р. – березень 2024 р.).
Щиро дякуємо колективу Штабу громадської оборони, Координатору Світлані Гумінській, тренерам: Ірині Суховій, практичному психологу, психотерапевту в напрямках травмотерапії, EMDR, фільмотерапії, тренеру та викладачу, керівнику міжнародного проєкту в Благодійному фонді «Надія по всьому світові»; а також Светлані Фесик, практичному психологу, фільмотерапевту, ведучій груп для людей літнього віку, волонтеру БФ «Надія по всьому світові», волонтеру ГО «Вік щастя».
Вітаємо студентів НРЗВО “Кам’янець-Подільський державний інститут” за ОПС фахового молодшого бакалавра за спеціальністю 231 “Соціальна робота” Софію Гриценко, ОС бакалавра 231 “Соціальна робота”, 053 “Психологія” Богдану Іванову, Анастасія Станіславова , Анастасію Семенову, викладачів факультету соціо-психологічної діяльності, реабілітації та професійної освіти Оксана Палилюлько , в.о.декана, к.істор.н., Наталія Жиляк, к.психол.н., доцента, викладача кафедри соціальної роботи, психології та соціокультурної діяльності імені Т. Сосновської, Yuliana Vlasenko , к.політ.н., викладача кафедри соціальної роботи, психології та соціокультурної діяльності імені Т.Сосновської; фахівців Психолого-педагогічного відділу Наталія Сторожук (керівник відділу), Леся Данилевич, Alina Royik , Марина Квітінська ; викладача, керівника відділу міжнародних зв’язків, комунікації та інноваційно-наукової роботи Maryna Voloshchuk;керівника циклової комісії фундаментальних дисциплін ВСП Кам’янець-Подільський фаховий коледж НРЗВО КПДІ (в.о.директора Eirína Aliniivna ) Інна Гуменюк.
Бажаємо успіхів, наснаги та професійних здобутків!
Дякуємо за неймовірну можливість долучитись до важливої справи, за унікальний досвід та проект, співпрацю та партнерство.