НОВЕ ВІДДІЛЕННЯ ЦУЄНС

16 квітня 2024 року відбулася робоча зустріч Мар’яна Тріпака Marian Tripak, ректора НРЗВО «Кам’янець-Подільський Державний Інститут», к.е.н., доцента, з Олегом Головко Oleg Golovko , к.е.н., засновником Видавничий дім “Гельветика” , Головою Наглядової ради Центр українсько-європейського наукового співробітництва (директор Mykhailo Vikhliaiev), під час якої сторони обговорили подальшу співпрацю, стратегічні напрямки та спільні заходи.
Унікальною можливістю та неймовірним результатом співпраці є не лише видання наукових журналів «Соціальна робота та психологія: освіта і наука», видань, які входять до переліку категорії Б – «Інклюзія і суспільство», «Інклюзивна економіка», видання міжнародних колективних монографій, організація і проведення всеукраїнських науково-педагогічних підвищень кваліфікацій (за ініціативи ректора та відділу міжнародних зв’язків, комунікації та інноваційно-наукової роботи), а й відкриття відділення Центру українсько-європейського наукового співробітництва в Навчально-реабілітаційному закладі вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут».
Очільником відділення обрано Тріпака Мар’яна Миколайовича, кандидата економічних наук, доцента, Заслуженого працівника освіти України, академіка НАН вищої освіти України, ректора НРЗВО КПДІ.
Щиро дякуємо за довіру, партнерство та неймовірні проекти!
Разом сильніші!