Молодіжний фестиваль “Подільська ліра 2024 р.” “Приречені на Перемогу”

25 квітня 2024 року у Навчально – реабілітаційному закладі вищої освіти “Кам’янець-Подільський Державний Інститут” (ректор Marian Tripak) відбувся молодіжний фестиваль-конкурс для творчо обдарованої молоді «Подільська Ліра-2024» на тему: «Приречені на перемогу», засновником та ініціатором якого є Заслужений працівник освіти України, Академік НАН вищої освіти України, кандидат економічних наук, доцент, ректор НРЗВО КПДІ – Мар’ян Тріпак. Даний фестиваль створений з метою популяризації творчої діяльності колективів аматорського мистецтва у навчальних закладах; формування в учасників аматорського мистецтва високої культури, змістовного проведення дозвілля; підвищення рівня виховної роботи, формування художньо-естетичних смаків, виховання національної самосвідомості, сприяння розвитку творчої особистості та індивідуальності; зміцнення творчих контактів студентської молоді, підвищення уваги місцевих органів виконавчої влади до проблем культури та мистецтва.
Цього дня на фестивалі об’єднались в одне ціле молодь з різних закладів освіти, відповідальні, щирі і вірні серцем Україні, творчі, добрі та неймовірно талановиті, молодь, яка переконана, що саме у єдності українців – сила нашої перемоги. Відкриття фестивалю розпочалось з виступу міського голови Кам’янця-Подільського Михайло Посітко та Голови Кам’янець-Подільської районної ради Михайло Сімашкевич, які об’єднались у підтримці ініціативи волонтерства, яких об’єднує спільний проект – Відкриття Молодіжного центру. Михайлом Євстафійовичем було нагороджено ректора Мар’яна Тріпака медаллю «За волонтерську діяльність».
У складі журі фестивалю – справжні професіонали та неймовірно талановиті представники, а саме:
Заступник Кам’янець-Подільського міського голови – Дмитро Назаренко; радниця голови Кам’янець-Подільської районної ради – Яна Мельничук; Заступник директора Центру Культури і Мистецтв “Розмай» – Роман Кукурудза; Заступник директора з навчально-виховної роботи Кам’янець-Подільського Центру дитячої та юнацької творчості – Валентина Солярик; Керівник зразкового ансамблю народного танцю «Горличка» – Галина Бурейко.
У різножанровій боротьбі поєдналсь студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Навчально – реабілітаційного закладу вищої освіти «Кам’янець – Подільський державний інститут», Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв, Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Хмельницької області, Кам’янець-Подільського коледж у будівництва, архітектури та дизайну, Відокремленого структурного підрозділу Кам’янець-Подільський фаховий коледж Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти “Кам’янець-Подільський державний інститут».
Також у НРЗВО КПДІ завітав танцювальний колектив Аджанта з хореографічною композицією «Доля»
Виступи учасників зачаровували глядачів, дивували, піднімали настрій, викликали різні почуття та співпереживання.