Інформування учасників освітнього процесу щодо питань доброчесної поведінки

З метою інформування учасників освітнього процесу щодо питань доброчесної поведінки Комісією з питань етики та академічної доброчесності НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут» підготовлено інформаційний бюлетень «Захистись від плагіату!»,

Бюлетень містить інформацію щодо:

• нормативних документів, які регулюють питання дотримання академічної доброчесності учасниками освітнього процесу;
  • основних порушень академічної доброчесності;
  • відповідальності за недоброчесну поведінку;
  • порад щодо запобігання плагіату під час підготовки академічних текстів.

Мотиваційним компонентом бюлетеня є «7 позитивних причин не плагіати», цікаві вислови й розумні думки відомих особистостей на дану тему.

Також бюлетень містить посилання на розділ «Академічна доброчесність», комірку «Перевірка на плагіат студентських робіт», розміщених на офіційному сайті НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут».

Продовжуємо висвітлювати академічну доброчесність як невід’ємний складник освітнього процесу та забезпечувати підтримку етичних принципів у науковій діяльності.