Гостьова лекція на тему «Цікава математика»

29 квітня 2024 року за ініціативи Циклової комісії цифрових технологій, було проведено гостьову лекцію для студентів І курсу ВСП Кам’янець-Подільський Фаховий коледж Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти “Кам’янець-Подільський Державний Інститут ” на тему «Цікава математика» з двома лекторами:
1. ІЛЛЯ Наливайко студент ІІІ курсу ФІОТ Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського, переможець 32-ого конкурсу ЄС для молодих учених European Union Contest for Young Scientists (EUCYS). На разі Ілля працює Project manager у “Voodoo Ecom Agency”.
2. МИКИТА Фенцур студент І курсу фізико-математичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, переможець Малої академії наук з математики.
Під час зустрічі студенти та викладачі коледжу мали можливість неформально обговорити важливість математики для майбутніх молодих людей.
Щиро дякуємо Іллі та Микиті, за цікаву зутріч!