Фестиваль психології “Палітра життя”

Сьогодні, 23 квітня, за ініціативи кафедри соціальної роботи психології та соціокультурної діяльності ім. Т. Сосновської (завідувач Ольга Столяренко, кандидат психологічних наук, доцент) факультету соціо-психологічної діяльності, реабілітації та професійної освіти (в.о.декана Оксана Палилюлько, кандидат історичних наук) НРЗВО “Кам’янець-Подільський Державний Інститут” (ректор Marian Tripak) до Всесвітнього Дня психолога відбувся фестиваль психології “Палітра життя”. Відкриття фестивалю розпочалося з хвилини мовчання для вшанування пам’яті загиблих захисників та промови чарівної модераторки Юліани Власенко, кандидата юридичних наук, практикуючої психологині про значущість психології у нашому житті. З вітальним словом до присутніх звернувся ректор Інституту Мар’ян Тріпак, Заслужений працівник освіти України, академік НАН вищої освіти України, доцент, кандидат економічних наук, який розповів про заснування спеціальності «Психологія», відкриття кафедри, а згодом і створення факультету. Роботу фестивалю продовжили здобувачі першого курсу, які представили результати проведеного «Опитування, щодо адаптації та інтеграції осіб з інвалідністю до соціуму». До заходу також долучилася Вікторія Гусак, практикуюча психологиня, сексологиня, тренерка, ведуча трансформаційної гри «Таємниці сексуальності», авторка МАК «Чарівна квітка» та посібника для молоді «Як навчитися практикувати любов до себе і будувати здорові стосунки» з лекцією на тему: «Любов до себе». Згодом, усі присутні мали можливість долучитися до роботи майстер-класів провідних психологів НРЗВО КПДІ та практиків. Віктор Федорчук, кандидат психологічних наук, доцент представив майстер-клас на тему: «Інтегративний підхід до надання психологічної допомоги особистості». Наталія Жиляк, кандидат психологічних наук, доцент представила майстер-клас на тему: «Стосунки з солодким», Юліана Власенко, кандидат юридичних наук, практикуюча психологиня працювала над темою: «Всемогутній контроль», а Катерина Сукеник, практикуюча психологиня представила майстер-клас: «Психотерапія болю. Диво-птаха Сирин у травматерапії». Усі учасники фестивалю психології “Палітра життя” отримали не лише сертифікати про участь, а й незабутні враження та цінний досвід!