9 квітня 2024 року проведено робочу зустріч зі стейкхолдерами щодо обговорення ОПП Професійна освіта (цифрові технології) здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

9 квітня 2024 року, за ініціативи кафедри цифрових, освітніх та соціо-економічних технологій факультету економіки, управління та діджиталізації Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти “Кам’янець-Подільський Державний Інститут ” (ректор, к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України, академік НАН вищої освіти України, професор кафедри Marian Tripak) було проведено робочу зустріч зі стейкхолдерами щодо обговорення ОПП Професійна освіта (цифрові технології) здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. За сприяння генерального директора постачальника послуг інтернету Crazy Network у Кам’янці-Подільському Максима Пиріжка на зустрічі були присутні Альона Луценко – директорка з розвитку мережі Crazy Network та Марія Кушнір – адміністратор відділу підключень.
Під час обговорення акцентували увагу на формуванні у здобувачів освіти ґрунтовних знань у сфері цифрових технологій, умінь їх застосування у практичній діяльності, а також розглянули пропозиції стейкхолдерів щодо внесення змін до освітньої програми з метою підвищення якості підготовки фахівців.
Дякуємо за неймовірну комунікацію, досвід та сподіваємось на подальшу співпрацю! Разом до Перемоги!