4 квітня участь у робочій зустрічі в Західноукраїнському національному університету, організованій Міністерством освіти і науки України

4 квітня в рамках реалізації пілотного проєкту з утворення та функціонування центрів підтримки студентів ректор НРЗВО КПДІ Мар’ян Тріпак та кооординатори центру підтримки Наталія Сторожук та Надія Пещанюк взяли участь у робочій зустрічі в Західноукраїнському національному університету, організованій Міністерством освіти і науки України.

Учасник пілотного проєкту ознайомилися з досвідом діяльності центру підтримки студентів Західноукраїнського національного університету, мали можливість поспілкуватися з фахівцями імерсивного мультифункціонального хабу, навчально-наукового центру конверсії військових кадрів та ветеранів війни, навчально-наукового центру соціально-психологічної підтримки та резильєнтності, приймальною комісією оглянути архітектурну доступність та кімнати у гуртожитках для осіб з особливими освітніми потребами, фізкультурно-оздоровчий комплекс ЗУНУ, де здійснюється фізична реабілітація.

Фахівці центру підтримки студентів Західноукраїнського національного університету розповіли про реалізацію проєкту психологічної та фізичної реабілітації верхніх кінцівок з використанням Webex Hologram та окулярів доповненої реальності Magic Leap 2, продемонстрували можливості інноваційного простору для осіб з особливими освітніми потребами.

Також мали змогу пройти тести ментального здоров’я, які визначають рівень тривоги та депресії, стресу та вигорання у людини, що є дуже важливим у реаліях сьогодення.

Дякуємо організаторам за неймовірну зустріч! Долаємо бар’єри разом!