16.04.2024р. відбулась гостьова лекція – практика на тему «Особливості діяльності податкової інспекції в умовах воєнного стану»

16.04.2024р. кафедрою фінансів, обліку та оподаткування ім. С. Юрія факультету економіки, управління та діджиталізації Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти ” Кам’янець-Подільський Державний Інститут ” (ректор Мар’ян ТРІПАК Marian Tripak , професор, Заслужений працівник освіти України) було проведено гостьову лекцію – практику на тему «Особливості діяльності податкової інспекції в умовах воєнного стану». Лекторами-модераторами проведеного заходу були: Олег КОРКУШКО к.е.н.,доц. кафедри фінансів, обліку та оподаткування ім. С. Юрія та Світлана МАСЛОВСЬКА , старший державний інспектор Кам’янець-Подільської ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області. Лекція відбувалась в приміщені Кам’янець-Подільської ДПІ, де здобувачі освіти й викладачі брали активну участь в обговорені актуальних питань щодо діяльності Податкової інспекції в період воєнного стану.
Відвідування податкової інспекції стало гарною традицією! Працюємо і перемагаємо! Слава Україні!