10 квітня 2024 року відбулася V звітно-виборна конференція Хмельницької обласної організації Профспілки працівників соціальної сфери України, на яку делегатами від нашого закладу були обрані: ТРІПАК М.М. Marian Tripak, ректор НРЗВО ” Кам’янець-Подільський Державний Інститут “, ВАЛІЦЬКА Л. О. Mila Ljubimova, ЗАРВАНСЬКИЙ О.М. Саша Зарванський , представник від адміністрації коледжу (в.о. директора Фахового коледжу – Ірина Гарбарець Eirína Aliniivna ) – ПЕЩАНЮК Н.О. Пещанюк Надія
У роботі конференції взяли участь та виступили: голова Хмельницької обласної організації Профспілки працівників соціальної сфери України – Олександр ЦЮЗІК Олександр Цюзик , голова Федерації профспілок Хмельницької області – Олег СКОВОРОДНІКОВ, керівники, делегати, їх представники та голови первинних профспілкових організацій.
Роботу Хмельницької обласної організації Профспілки у звітному періоді учасники конференції визнали задовільною, затвердили звіт ревізійної комісії, обрали новий склад профспілкового активу та визначили пріоритетні завдання діяльності на наступні 5 років.
Головою обласної ради Профспілки на наступний термін обрано ЦЮЗІКА Олександра Дмитровича.
Щиро вітаємо Олександра Дмитровича з обранням на посаду голови Хмельницької обласної організації і бажаємо подальшої плідної праці та успіхів у справі захисту трудових інтересів спілчан!