09.04.2024р. відбулась гостьова лекція на тему: “Побудова телекомунікаційних мереж та їх типологія”

9 квітня 2024 року у ВІДОКРЕМЛЕНОМУ СТРУКТУРНОМУ ПІДРОЗДІЛІ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЗАКЛАДУ ВИЩОЇ ОСВІТИ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ІНСТИТУТ відбулась гостьова лекція-практикум на тему: “Побудова телекомунікаційних мереж та їх типологія” для студентів спеціальності 015.39 “Цифрові технології”. За сприяння генерального директора, постачальника послуг інтернету Crazy Network у Кам’янці-Подільському – Максима Пиріжка. Лекцію провели Альона Луценко – директорка з розвитку мережі Crazy Network та Марія Кушнір – адміністратор відділу підключень. Після завершення лекції провели обговорення освітньо-професійної програми ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА ЗА СПЕЦІАЛІЗАЦІЄЮ «ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ».
Дякуємо за конструктивні пропозиції, які обовʼязково візьмемо до уваги у вдосконаленні ОПП.
Щиро дякуємо за співпрацю!