03.04.2024р. проведено гостьову лекцію на тему «Рахункова палата України»

Гостьова лекція – активний метод навчання нового рівня освіти. 03.04.2024р. кафедрою фінансів, обліку та оподаткування ім. С. Юрія факультету економіки, управління та діджиталізації Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти “Кам’янець-Подільський Державний Інститут” (ректор Мар’ян ТРІПАК, професор, Заслужений працівник освіти України) було проведено гостьову лекцію на тему «Рахункова палата України». Лекторами-модераторами проведеного заходу були: Ірина Гуменюк к.е.н.,доц. кафедри фінансів, обліку та оподаткування ім. С. Юрія, декан факультету та Вікторія Ганущак , радник члена Рахункової палати України. Лекція відбувалась в інтерактивному форматі, студенти й викладачі брали активну участь в обговорені актуальних питань щодо діяльності Рахункової палати України. Навчальний матеріал доповнювався цікавою, змістовною мультимедійною презентацією, що сприяє формуванню необхідних фахових компетентностей для майбутньої професійної діяльності за обраною спеціальністю здобувачів вищої освіти. На завершені Вікторія Ганущак провела цікаву вікторину. Здобувачі також мали змогу задати питання, висловити свої думки, отримати відповіді, а також лаконічні, змістовні висновки. На засадах міжвузівської співпраці на лекції були присутні науково-педагогічні працівники та здобувачі освіти з Львівського національного університету природокористування.
Дякуємо за плідну співпрацю! Працюємо і перемагаємо! Слава Україні!