01 квітня 2024 р. проведено цикл бінарних занять з дисциплін “Охорона праці” та “Безпека життєдіяльності”

01 квітня 2024 р. здобувачами освіти Факультету економіки, управління та діджиталізації (декан Ірина Гуменюк) НРЗВО “Кам’янець-Подільський державний інститут”(ректор професор Мар’ян Тріпак) та Відокремленого структурного підрозділу Кам’янець-Подільського фахового коледжу НРЗВО КПДІ (директор Ірина Гарбарець) проведено цикл бінарних занять з дисциплін “Охорона праці” та “Безпека життєдіяльності”.
Лектори Ірина Гуменюк, Оксана Марунчак та керівник організації Андрій Сампір на базі 5 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНОГО ЗАГІНУ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ.