Розширюємо горизонти співпраці задля ефективної підготовки майбутніх фахівців у сфері соціальної роботи та психології!

09 лютого 2024 р. відбулась робоча зустріч в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю в.о.декана факультету соціо-психологічної діяльності, реабілітації та професійної освіти Оксани Палилюлько та кандидата філологічних наук, доцента, доцента кафедри інклюзивної освіти, реабілітації та гуманітарних наук Тетяни Марчак з адміністрацією Комунальної установи “Центр надання соціальних послуг Китайгородської сільської ради”, соціальними працівниками. Директор Комунальної установи Тетяна Радійчук, заступник директора Галина Лоза, начальник відділу соціального захисту Китайгородської громади Анастасія Думанська, фахівець із соціальної роботи Алла Ясінська, відзначили важливість практичної підготовки майбутніх фахівців з соціальної роботи, поділились думками та ідеями щодо пріоритетів підготовки майбутніх фахівців та їх подальшої роботи в ОТГ. Адже наразі, на базі Комунальної установи проходить виробничу практику студентка ВСП Кам’янець-Подільський фаховий коледж НРЗВО КПДІ Луцик Діана.
Оксана Палилюлько та Тетяна Марчак подякували за співпрацю та обговорили подальші напрямки співпраці факультету з Комунальною установою.