ІІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція пам’яті видатного українського вченого-економіста С.Юрія

01 лютого 2024 року в НРЗВО «Кам’янець-Подільський Державний Інститут» (ректор Marian Tripak) колективом кафедри фінансів, обліку та оподаткування ім. С. Юрія (в.о.завідувача Андрій Тимків) (факультет економіки, управління та діджиталізації, в.о.декана Ірина Гуменюк) проведено IІІ Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію студентів, аспірантів та молодих вчених пам’яті видатного українського вченого-економіста Сергія Ілліча Юрія «Розвиток фінансів, аудиту, бухгалтерського обліку та оподаткування: реалії часу».
Участь у конференції взяли здобувачі, аспіранти та молоді вчені з України та різних країн світу. Учасників конференції привітали учні, послідовники та члени наукової школи видатного вченого-економіста Сергія Юрія, зокрема ректор НРЗВО КПДІ, кандидат економічних наук, доцент, професор кафедри фінансів, обліку і оподаткування ім. Сергія Юрія, Заслужений працівник освіти України, академік національної академії наук вищої освіти України Мар’ян Миколайович Тріпак; завідувач кафедри соціоекономіки та управління персоналом, Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана Лопушняк Галина Степанівна, доктор економічних наук, професор ЗУНУ, Заслужений працівник освіти України Дем’янишин Василь Григорович, доктор економічних наук, професор кафедри фінансових технологій та банківського бізнесу ЗУНУ Гуцал Ігор Степанович, доктор економічних наук, доцент кафедри фінансових технологій та банківського бізнесу ЗУНУ Стецько Микола Васильович.
Гості та учасники конференції, мали можливість поспілкуватися на актуальні теми та виокремити важливі напрямки досліджень для економіки України в умовах воєнного стану, глобалізації та інноваційного розвитку фінансів, обліку, оподаткування та аудиту.