У Новий рік з Новими проектами самовдосконалення та відзнаками

У Новий рік з Новими проектами самовдосконалення та відзнаками.
Вітаємо колег з успішним проходженням навчання за програмою “Молодіжний працівник”
26-28 листопада 2023 року відбулось навчання у форматі он-лайну в рамках навчальної програми «Молодіжний працівник», що реалізуєтся Міністерством молоді та спорту України спільно з Всеукраїнським молодіжним центром та за підтримки Програми розвитку ООН в Україні. В навчанні взяли участь науково-педагогічні та педагогічні працівники НРЗВО Кам’янець-Подільський Державний Інститут (ректор Marian Tripak , к.е.н., доцент, Заслужений працівник освіти України), а саме: Оксана Палилюлько, к.істор.н., в.о.декана факультету соціо-психологічної дільності, реабілітації та професійної освіти; Наталія Сторожук, керівник Психолого-педагогічного відділу, а також колектив відділу Леся Данилевич, Марина Квітінська, Alina Royik; Алла Вербова, викладач ВСП Кам’янець-Подільський фаховий коледж НРЗВО КПДІ; Maryna Voloshchuk , керівник відділу міжнародних зв’язків, комунікації та інноваційно-наукової роботи, а також працівник відділу Viktoriia Berezovska. Після успішного завершення навчання колеги отримали свідоцтва про проходження базового тренінгу Програми “Молодіжний працівник” – 2023.
Щиро дякуємо організаторам та координаторам за неймовірний проект навчання, чудовий та корисний матеріал, нові компетентності та співпрацю!
Вітаємо колег та бажаємо подальших успіхів, наснаги, нових звершень в ім’я України!