Сертифікований тренінг для педагогів за програмою «Діти та війна. Навчання технік зцілення» від практикуючого психолога, професіонала-практика, Гаранта ОПП “Психологія”, неймовірно творчої особистості та психологині за покликом душі Наталія Жиляк, кандидата психологічних наук, доцента, доцента кафедри соціальної роботи, психології та соціокультурної діяльності імені Т.Сосновської, НРЗВО ” Кам’янець-Подільський Державний Інститут“. Проект реалізується у неймовірному тандемі тренерок Наталії Жиляк та Наталії Гевчук, кандидата педагогічних наук, доцента, завідувача кафедри соціальної роботи КПНУ імені Івана Огієнка, в рамках проєкту «ПОРУЧ» від Міністерства освіти і науки України, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії та ГО «ВГЦ «Волонтер».
Вітаємо та бажаємо наснаги, успішної діяльності та миру!