25 січня 2024 року в НРЗВО “Кам’янець-Подільський Державний Інститут” відбувся захист кваліфікаційних магістерських робіт зі спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування

25 січня 2024 року в НРЗВО “Кам’янець-Подільський Державний Інститут” (ректор Marian Tripak) відбувся захист кваліфікаційних магістерських робіт зі спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування (факультет економіки, управління та діджиталізації, в.о.декана Ірина Гуменюк). Захід відбувся в офлайн форматі.
Під час заходу члени/кині комісії відзначили високий рівень підготовки здобувачів освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти, практичної значущості дослідження випускників/ць, їх фаховість та якісний матеріал дослідження, зокрема: використання теоретичних знань в умовах практичної діяльності; проведення аналізу та дослідження актуальних питань з тематики досліджень, оцінки стану та тенденцій розвитку дослідження кваліфікаційних робіт, використовуючи узагальнені підходи до дослідження та імплементації теоретичних знань.
Вітаємо з успішним захистом кваліфікаційних магістерських робіт та бажаємо мирного неба, наснаги та успішної подальшої професійної діяльності!